خرید چسب فوری موکت

خرید بدون واسطه چسب فوری موکت و صنعتی دلتا و پارس

,

برای خرید بدون واسطه چسب فوری موکت و صنعتی دلتا و پارس باید به تولید کنندگان این محصول مراجعه کرد. علاوه بر این می توان به سراغ نمایندگی، یا مراکز پخش، این محصول رفت و خرید چسب فوری موکت را انجام داد. این سه گروه چون کالا را مستقیم عرضه می کنند قیمت آن ها کمتر از قیمت بازار است.

خرید بدون واسطه چسب فوری موکت و صنعتی دلتا و پارس

خریداران چسب فوری در کشور

خریداران چسب فوری در کشور با توجه به نوع خرید خود ( عمده، یا جزیی)، می توانند به فروشندگان مختلفی که به خرید و فروش این محصول مشغول اند مراجعه کنند. مثلا برای خرید یک عدد یا دو عدد چسب فوری باید به فروشگاه های تجهیزات و لوازم ساختمانی که در سطح شهر ها وجود دارد مراجعه و محصول را تهیه کرد. اما برای خرید عمده محصول باید به سراغ کارخانه های تولید کننده چسب رفت.

این کارخانه هم به صورت حضوری هم به صورت غیره حضوری فروش عمده محصول را انجام می دهند. برای خرید حضوری علاوه بر مراجعه به کارخانه می توانیم به مراجع رسمی فروش آن ها مراجعه کرد منظور از این مراجع همان نمایندگی ها، یا مراکز فروش هستند که برای فروش راحت تر محصول در برخی از شهر های ایران ایجاد شده اند.

علاوه بر این ها می توان به سایت های فروش این گروه ها هم مراجعه کرد. همچنین برای خرید عمده محصول می توان به شرکت های پخش کننده، یا شرکت های بازرگانی، مراجعه کرد. معمولا خریداران عمده این محصول کارخانجات و صنایع مختلفی هستند که انواع چسب های فوری را برای تولید محصولات خود خریداری می کنند علاوه بر این کارخانجات، خرده فروشان هم خریداران عمده انواع چسب های فوری هستند.

در نتیجه خریداران چسب فوری موکت می توانند بر اساس نوع خرید خود به فروشندگان این محصول مراجعه کنند. معمولا تمام فروشندگان انواع نمونه های محصول مانند فروش چسب فوری موکت را انجام می دهند.

خریداران چسب فوری در کشور

عرضه بدون واسطه چسب فوری دلتا و پارس در کشور

عرضه بدون واسطه چسب فوری دلتا و پارس در کشور بیشتر توسط تولید کنندگان این دو برند انجام می شود.(اما در برخی از مواقع فروشندگان دیگری هم هستند که محصول خود را مستقیم و بدون واسطه عرضه می کنند.)

این تولید کنندگان خود به صورت مستقیم و با کمک نمایندگی و مراکز پخش انواع محصول را بدون واسطه به تمام بازارها ارسال می کنند. فروش بدون واسطه همین  طور که از نامش پیداست چون با حذف واسطه گران و دلالان همراه است با قیمت درب کارخانه تولیدی انجام می شود. معمولا بیشتر عمده فروشان محصول خود را مستقیم و بدون واسطه عرضه می کنند.

بیشتر عمده فروشان و فروشندگانی که قصد دارد محصول خود با قیمت کمتری عرضه کنند اقدام به فروش مستقیم محصول می کنند یعنی این فروشندگان خودشان محصول را بدون واسطه خریداری می کنند و در هنگام فروش با قیمت تولیدی آن را می فروشند. یکی از مکان های که محصول در آن مستقیم عرضه می شود مرکز فروش چسب در تهران است که می توان از آن تهیه چسب فوری موکت را انجام داد.

 

عرضه بدون واسطه چسب فوری دلتا و پارس در کشور

لیست شرکت های پخش کننده چسب فوری دلتا در کشور

برای اطلاع از لیست شرکت های پخش کننده چسب فوری دلتا باید به سایت های اینترنتی مراجعه کرد و با جستجو در سایت های مختلف از لیست این شرکت ها آگاهی یافت. شرکت های پخش کننده این محصول تقریبا در تمام نقاط کشور پراکنده شده اند که این سبب شده مصرف کنندگان این محصول و عمده فروشان به راحتی بتوانند محصول خود را با قیمت های مناسبی خرید کنند. تمام این شرکت ها قیمت محصولات آن ها با قیمت درب کارخانه تولید کننده برابر است. چون این شرکت ها انواع محصول را مستقیم و بدون واسطه از خرید کرده اند.

لیست شرکت های پخش کننده چسب فوری دلتا در کشور

کارخانجات تولید کننده چسب فوری در کشور

کارخانجات تولید کننده چسب فوری در کشور با توجه به نمونه های مختلف محصول سعی کرده اند بهترین مواد اولیه و مرغوب، را برای تولیدات خود استفاده کنند. برخی از این کارخانه ها به تولید یک نمونه محصول مشغول اند مانند کارخانه تولید چسب فوری موکت، و…. اما برخی دیگر از این کارخانه ها انواع مختلفی از نمونه های محصول را تولید می کنند. به عنوان یک بخش کارخانه تولید چسب صنعتی، را انجام می دهد و یک پخش دیگر تولید چسب موکت، را انجام می دهد.

بنابرین با توجه به انواع چسب و کاربرد آنها مواد اولیه آن ها در کارخانه های تولید کننده متفاوت است. این کارخانه ها با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته سعی کرده اند محصولی با کیفیت را در اندازه های مختلفی تولید و روانه انواع بازارهای داخلی و خارجی کنند.

این تولید کنندگان با بهره گیری از دانش روز دنیا به سوی تولید محصولی با کیفیت و ارزان رفته اند. برای رسیدن به این هدف سعی کرده اند دستگاه های قدیمی کارخانه را عوض کنند و از دستگاه های مدرن و جدید استفاده کنند چون با این کار می توانند فرایند تولید را سریع تر کنند همچنین از هدر رفتن مواد اولیه و انرژی هم جلوگیری می کنند. این کارخانه ها با تولید انبوه کالا سعی کرده اند هزینه های تولید را کاهش دهند تا بتوانند محصول را با قیمت ارزانی به تمام بازار ها ارسال کنند.

کارخانجات تولید کننده چسب فوری در کشور

انواع چسب فوری کدام اند؟

انواع چسب فوری به شرح زیر می باشد:

 • چسب های الاستومر: این نوع محصول شامل چسب های کائوچویی مصنوعی است و عمدتا در صنایع کشتی سازی و هواپیما سازی کاربرد دارند.
 • چسب ترموپلاست: این نوع کالا شامل پلی اکریل و سیانواکریلات ها است. این نوع محصول به چسب فوری یا یک دو سه معروف است. با استفاده از این نوع محصول می توان قطعات مختلفی را با استحکام بالا به همدیگر چسباند ( در حد چسب های اپوکسی)
 • چسب های همه کاره: این چسب ها بر پایه پلی کلروپرن تولید می شود که از آن ها برای چسباندن چوب، دکورها، لاستیک، چرم، چوب پنبه، نمد، pvc سخت، و فوم های نرم، استفاده می شود.
 • چسب آهن: این محصول به صورت مایع ویسکوز یکنواخت و تقریبا شبیه عسل است. این نوع چسب برای انواع چرم طبیعی و مصنوعی، روکش های پلاستیکی و پارچه ای، پوشش های تزئینی، انواع فوم، چوب، شیشه، و…. استفاده می شود.
 • چسب فوری بر پایه SBR:   این محصول در صنایع کفش و چرم جهت دوبله کاری و تعمیرات در صنعت پوشش های کف جهت چسباندن انواع موکت کف و پوشش در صنعت مبلمان و لوازم اداری استفاده می شود.
 • چسب صنعتی: در صنایع کفش و چرم، سراجی، خودرو سازی، تودوزی خودرو، و… استفاده می شود.
 • چسب اپوکسی: این نوع چسب چسبندگی فوق العاده ای دارد و در هواپیما سازی، ساختن اتاق خودروها، پل سازی، و….. استفاده می شود.

انواع چسب فوری کدام اند؟

قیمت فروش چسب فوری در کشور

قیمت فروش چسب فوری در کشور با توجه به نوع چسب، کیفیت، نوع برند، اندازه و سایز، نوع خرید، و این که از کدام فروشنده محصول را تهیه کرده ایم متفاوت است. شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش که انواع قیمت های محصول مانند قیمت چسب موکت گالان، قیمت چسب موکت رازی، قیمت چسب صنعتی، قیمت چسب قطره ای، قیمت چسب ۱۲۳ ایرانی، قیمت چسب فوری موکت، و…. را با توجه به شرایط و نوسانات بازار به روز رسانی می کنند و در اختیار افراد می گذارند از لیست قیمت فروش این نوع محصول مطلع شوید.

اگر شما به سراغ کارخانجاتی که از انواع چسب های فوری برای تولید محصولات خود استفاده می کنند بروید از گلایه های آن ها متوجه افزایش قیمت های این محصول می شوید و می بینید قیمت این نوع محصول همانند دیگر محصولات افزایش یافته است.

قیمت فروش چسب فوری در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری چسب فوری در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری چسب فوری در کشور شامل موارد زیر می شود:

 • نوع مواد اولیه و کیفیت آن
 • هزینه های تولید مانند هزینه های خرید مواد اولیه، هزینه نیروی انسانی، هزینه حمل و نقل، هزینه انرژی مصرفی
 • چسبندگی محصول و کیفیت آن، یعنی هرچه کیفیت بالاتر باشد قیمت هم بالاتر می رود.
 • سود تولید کننده
 • سود دلالان و واسطه گران
 • نرخ ارز، چون بالا رفتن قیمت دلار سبب افزایش قیمت مواد اولیه می شود.
 • شرایط تقاضا و عرضه یعنی هر چه تقاضا بیشتر باشد قیمت هم بالاتر می رود اما هر چه تقاضا کم شود قیمت پایین می آید. به طور کلی تقاضا و قیمت با هم رابطه معکوس دارند.

عوامل موثر در قیمت گذاری چسب فوری در کشور

نمایندگی فروش چسب فوری در ایران

نمایندگی فروش چسب فوری در ایران در بسیاری از شهر های کشور واقع شده اند. محل استقرار نمایندگی این محصول در هر شهر را می توان با جستجو در گوگل پیدا کرد. در این نمایندگی انواع چسب های فوری با قیمت تولیدی عرضه می شود.

بیشتر نمایندگی ها به فروش عمده محصول مشغول اند اما در برخی موارد هم دیده می شود که خرده فروشی محصول هم انجام می دهند. این نمایندگی ها فروش یک نوع برند را انجام می دهند. مانند نمایندگی فروش چسب بل، نمایندگی فروش عمده چسب ۱۲۳ میتراپل، نمایندگی فروش حلال چسب کرافت رازی، و یا نمایندگی چسب ۱۲۳ ترکیه ای نمایندگی فروش چسب بن، و……..

با این توضیحات شما متوجه شده اید که برای خرید هر نوع برندی باید به نمایندگی های خود آن ها مراجعه کنیم. این نمایندگی ها علاوه بر فروش محصول به ارائه خدماتی مانند مشاوره های رایگان، و خدمات پس از فروش هم مشغول اند.

شما می توانید با مراجعه به این مشاوران هر نوع اطلاعاتی که می خواهید در مورد محصول بدانید از آن ها بدست آورید. به عنوان نمونه می توان اطلاعاتی در مورد این که چسب موکت چیست یا نحوه چسب زدن موکت با استفاده از این چسب چگونه است کسب کنید.

یا اگر قصد خرید چسب رازی را دارید می توانید از این مشاوران اطلاعاتی در مورد کاربرد چسب رازی بدست آورید.

از خدمات پس از فروش این نمایندگی ها هم می توان به این اشاره کرد که اگر شما بعد از خرید محصول متوجه عیب و ایرادی در محصول شده اید می توانید با مراجعه به این مکان ها محصول خود را به راحتی تعویض کنید.

نمایندگی فروش چسب فوری در ایران

پرفروش ترین انواع چسب فوری کدام اند؟

به طور کلی نمی توان گفت کدام چسب جزو پرفروش ترین است چون هر چسبی کاربرد خاص خود را دارد و هر کسی مطابق با نیاز خود یک نوع محصول را خریداری می کند. علاوه بر کاربرد نوع برند محصول هم روی فروش محصول تاثیر می گذارد به عنوان نمونه از برندهای مانند: چسب بن، یا چسب ۱۲۳ ترکیه ای، توانسته اند بیشترین فروش را به خود اختصاص دهند.

یکی از فاکتورهای دیگر که روی فروش بالای محصول تاثیر دارد قدرت چسبندگی و کیفیت بالای محصول است. یعنی هر چه چسبندگی محصول بالاتر باشد فروش هم افزایش می یابد.

پرفروش ترین انواع چسب فوری کدام اند؟

تولید چسب فوری در اندازه های مختلف در کشور

تولید چسب فوری در اندازه های مختلف در کشور توسط تولید کنندگان مختلفی انجام می شود. این تولید کنندگان، محصول را در اندازه های کوچک، متوسط، و بزرگ، تولید و روانه انواع بازارهای داخلی وخارجی می کنند.

این تولید کنندگان با تولید محصول در اندازه های مختلف نشان داده اند که به بودجه تمام مصرف کنندگان توجه کرده اند.  در ضمن اندازه های متنوع باعث می شود مصرف کننده به اندازه نیاز خود محصول را خرید کند چون خرید محصول در اندازه های بزرگ علاوه بر ایجاد هزینه های اضافی برای مصرف کننده می تواند باعث اسراف شود چون باقی مانده محصول ممکن است چندین ماه بماند و از آن استفاده نشود و این سبب فاسد شدن محصول می شود.

تولید چسب فوری در اندازه های مختلف در کشور

راهنمای خرید چسب فوری با کیفیت بالا در کشور

راهنمای خرید چسب فوری با کیفت بالا در کشور شامل موارد زیر می شود:

 • برای خرید یک محصول با کیفیت بالا در وهله نخست باید در مورد تمام برندهای برتر تحقیق کرد. برای شناخت این برندها دو راه وجود دارد اولین راه پرس و جو از کسانی است که محصول را خرید کرده اند. و دومین راه جستجو در گوگل است. در هنگام جستجو به نوع چسب هم توجه کنید چون برخی از برندها همه نمونه های محصول را ارائه نمی کنند.
 • در مرحله دوم برای خرید باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کرد.

راهنمای خرید چسب فوری با کیفیت بالا در کشور

صادرات چسب فوری

صادرات چسب فوری به کشورهای مختلفی مانند کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس و کشورهای غربی انجام می شود. صادر کنندگان این محصول بهترین و با کیفیت ترین برندها را برای صادرات انتخاب می کنند. صادرات این محصول در اندازه ها، بسته بندی های مختلفی به این کشورها ارسال می شود. علاوه بر این، انواع مختلف چسب های فوری به این کشورها صادر می شود.

صادرات این نوع محصول ایرانی به خاطر کیفیت بالای که دارد توانسته محبوبیت زیادی در بین این کشور ها پیدا کند. علاوه بر کیفیت قیمت مناسب این محصول ایرانی سبب شده فروش این نوع محصول (در این کشورها) افزایش یابد. بنابرین صادرات این محصول می تواند سود آوری خوبی برای صادر کننده داشته باشد که این سود آوری می تواند به رونق اقتصاد و کارخانجات این محصول کمک کند. همچنین صادرات این محصول باعث ایجاد اشتغال برای جوانان عزیز کشورمان می شود.

صادرات چسب فوری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید