سایت انلاین فروش چسب pvc اتصالات

سایت انلاین فروش چسب pvc اتصالات

سایت انلاین فروش چسب pvc اتصالات به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام به فروش این چسب کرده است. به این ترتیب شما به راحتی میتوانید این محصول را از داخل خانه خود خریداری کنید.

سایت انلاین فروش چسب pvc اتصالات

سایت انلاین فروش چسب pvc اتصالات

فروش چسب pvcاتصالات در مراکز و نمایندگی های فروش این کالا و همچنین در فروشگاه های سراسر کشور انجام می شود. شما میتوانید هم به شکل حضوری به این مراکز مراجعه کنید و هم از طریق پایگاه های اینترنتی خرید این محصولات به صورت آنلاین اقدام به خرید نمایید. یا با تلفن های مرکز تماس حاصل نمایید.

چسب اتصالات

در تعریف چسب می توان گفت که ماده ای است چسبنده که برای اتصال دو قطعه به یکدیگر استفاده می شود. از چسب برای چسباندن اشیاء متفاوت از جنس چوب، پلاستیک، شیشه، سنگ و … استفاده می گردد. نوعی چسب در صنعت برای چسباندن اتصالات pvc به یکدیگر طراحی شده است که چسب پلیکا نام دارد. در واقع چسب پلیکا نوعی حلال است و دو قطعه را در هم حل کرده و پیوند و جوش می دهد.

نوع کار چسب pvc

وقتی که میخواهیم دو قطعه از لوله و اتصالات pvc را به هم بچسبانیم، اول سطح مورد نظر را خوب تمیز میکنیم. بعد مقداری چسب روی آن می مالیم و در قطعه دیگر فرو می کنیم. بعد از گذشت مدتی که برجسب اندازه و میزان ضخامت لوله و اتصالات متفاوت است، دو قطعه در یکدیگر حل شده و جوش می خورند و به هم می چسبند. به این تریتب دو قطعه طوری به هم متصل می شوند که به هیچ وجه قابل جدا کردن نیستند و کاملا هم آب بندی می شوند. این چسب ها جزو محکم ترین و مقاوم ترین چسب های مورد استفاده در لوله های pvc هستند.

خصوصیات چسب پلیکا

سایت انلاین فروش چسب pvc اتصالات

چسب پلیکا که برای اتصالات pvc استفاده میشود یک چسب بسیار قوی است که قدرت چسبندگی و هم جوشی خیلی زیادی دارد. از این چسب برای چسباندن لوله های فاضلاب و قطعات پلاستیکی استفاده می گردد. این چسب با ترکیب کردن پایدار کننده ها، غلظت دهنده ها و پلیمرهای پلاستکی ساخته شده است و در داخل نوعی حلال، حل شده است. جنس این چسب pvc سخت است و کاملا ضد آب و ضد رطوبت می باشد. این چسب در دو نوع پلیکای تارگت و پلیکای معمولی وجود دارد. چسب تارگت نسبت به نوع معمولی ان خاصیت کشسانی و چسبندگی بسیار بالاتری دارد و در کمترین زمان و به سرعت عمل میکند.