عرضه نوار چسب برق به صورت عمده

عرضه نوار چسب برق به صورت عمده

عرضه نوار چسب برق به صورت عمده در مراکز و نمایندگی های پخش و توزیع این محصول در سراسر کشور صورت می گیرد. کارخانجات تولید این محصول هم آن را به شکل کلی و عمده به فروش می رسانند .

عرضه نوار چسب برق

عرضه نوار چسب برق به صورت عمده

عرضه نوار چسب برق در داخل کشور، از سوی مراکز فروش و نمایندگی های توزیع آن صورت می گیرد. برای خرید این محصول میتوانید به این مراکز مراجعه کنید، یا با تلفن های آنها تماس بگیرید و یا از طریق فضای مجازی و وب سایت های انلاین فروش این محصول اقدام به خرید بکنید .

نوار چسب برق

اگر به سیم ها و کابل های برق دقت کرده باشید، روی آنها با نوار سیاه رنگی پوشیده شده است که همان نوار چسب برق یا لنت برق است. در امور برق کشی معمولا برای عایق کردن کابل های برق از این نوار چسب ها استفاده می شود. رنگ سیاه آن رنگ متداول مورد استفاده در برق کاری و کابل کشی است و رنگ های دیگر برای نشان دادن وضعیت کابل مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب برق مرغوب

چسب برقی مرغوب و خوب است که کاملا همگن و فاقد ذرات جامد اضافی روی سطح آن باشد، چسب برق در هنگام استفاده باید پوششی کاملا یکنواخت و صاف در سطح مورد نظر ایجاد نماید. چسب برق به هیچ وجه نباید چه در حالت مرطوب یا چه در حالت خشک بوی نامطبوعی

داشته باشد و چسب باید فاقد مواد سمی باشد.

استوانه میانی چسب برق باید کاملا توخالی باشد و قطر داخلی آن هم باید ۳۶ میلیمتر باشد. استوانه میانی توخالی چسب برق باید به اندازه کافی محکم باشد، تا در شرایط عادی حمل و نقل کردن و مصرف له و فشرده نشود. سمت چسبنده نوار چسب هم باید به طرف داخل استوانه میانی قرار گرفته باشد باشد.یعنی سمت بیرونی آن نباید چسبنده باشد. وقتی که با دست نوار چسب را باز می کنید، نباید هیچگونه پارگی در داخل آن ایجاد شود. چسب باید مقاوم و مستحکم باشد. نوارچسب باید فاقد شکاف، پارگی یا هر نوع عیب و نقصی باشد.

چسب برق از چه منشایی است

عرضه نوار چسب برق به صورت عمده

به طور کلی چسب برق، از منشا چسب های مصنوعی است. این چسب از منشا سنتزی تشکیل شده است. چسب برق را در گروه هایی مثل ترموست ها، ترموپلاست ها، الاستومرها، و آلایاژها دسته بندی و طبقه بندی میکنند. این چسب ها به علت ارزان بودن و راحتی اسفاده و کارکرد، در عملیات برقکاری بسیار کاربرد دارند.