مرکز خرید کنیتکس ساختمان

,

مرکز خرید کنیتکس ساختمان امروز بسیار زیادی در حال فعالیت بوده است این کالا در تنوع بسیار بالای در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد و شما می توانید در صورت نیاز آنها را در مدت زمان بسیار کوتاهی مخلوط را در محل مورد نیاز خود تحویل بگیرید و آنها را خریداری کنید.

مرکز خرید کنیتکس ساختمان

درباره ویژگی های کنیتکس ساختمان چه می دانید؟

درباره ویژگی های کنیتکس ساختمان چه می دانید؟ برای بسیاری از متقاضیان سوال شده است درباره کنیتکس ساختمان چه می دانید باید در پاسخ به شما متقاضیان گرامی بگوییم که کنیتکس های روغنی پوشش و محافظ بسیار زیبائی برای خارج و داخل ساختمانها می باشد. مقاومت و استحکام کنیتکس روغنی در مقابل عوامل جوی ملی چندین سال گذشته کنیتکس روغنی را به عنوان پوشش و نمای مناسب ساختمان در اکثر کشورهای جهان معرفی نموده است. کنیتکس های روغنی به خاطر ترکیب شیمیائی مخصوص آن واتر پروف (ضدآب) بوده و در مقابل عوامل جوی کاملاً مقاوم می باشد همچنین کنیتکس های روغنی به علت سبکی و وزن مخصوص آن بر روی ساختمان بار کمتری وارد و بر روی سیمان، چوب، آهن، آردواز، گچ، ینلهای گچی، بتون، جداول خیابان و غیره به رنگهای مختلف به راحتی قابل اجراء می باشد و ۸ ساعت پس از اسپری شدن خشک و استقامت نهایی آن پس از ۱ ماه حاصل می شود.

کنیتکس روغنی برپایه رزینهای آلکیدی لانگ ۷۰ درصد کد AL166 تهیه شده است وفیلمی سخت و بادوام و مات ایجاد می کند. مقاوم درمقابل پوسته شدن و ترک خوردگی و شرایط جوی (بارندگی، تابش آفتاب و اشعه ماوراء بنفش) می باشد. کنیتکس روغنی قابل شستشو است و به علت استفاده درصد بالایی از رزین، دارای چسبندگی بسیار بالایی می باشد به طوری که بعد از خشک شدن کامل، دانه هایپرلایت به هیچ وجه از سطح جدا نمی گردد.

عمده فروشی کنیتکس ساختمان مرغوب

عمده فروشی کنیتکس ساختمان مرغوب عمده فروش کنیتکس ساختمان مرغوب با قدرت بسیار زیادی در حال فعالیت بوده است به این کالا در تنوع بسیار بالایی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد که خریدی را برای آنها بسیار آسان می باشد و شما می توانید اطلاعات مفیدی در این باره از این طریق به دست آورید تا بتوانید خود را به راحتی انجام دهید و با مشکل مواجه نشوید زیرا یکی از محصولات فوق العاده عالی و بی نظیر می باشد که نظر بسیاری از مشتریان را به خود جذب کرده است.

فروش این محصولات در کشور ما با افزایش بسیار بالایی روبرو بوده است زیرا تقاضا برای خرید این محصول بسیار بالا می باشد زیرا بسیاری از کشورهای بین المللی از متقاضیان به صورت کلی تهیه می‌کنند و شما عزیزان میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات با مشاوران ما در ارتباط باشید که خرید را برایتان میسر می‌سازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید