چسب کاغذی عقاب

مرکز پخش نوار چسب کاغذی عقاب

,

نوار چسب کاغذی عقاب که نوار پوشش، همچنین به عنوان نوار نقاش یا نوار بدنساز شناخته می شود، نوار چسب کاغذی است که در محافظت از سطوح هنگام نقاشی مانند تخته ها، قاب های در و پنجره، شاخه، هالوژن و غیره خدمت می کند. این محصولات بسیار پرمصرف اند. قصد خرید چسب کاغذی عقاب را دارید؟ با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

مرکز پخش نوار چسب کاغذی عقاب

معرفی انواع نوار چسب کاغذی عقاب

نوار چسب کاغذی از کاغذ کرپ ساخته می شود و یک سمت آن را لایه ای از چسب لاستیکی قرار می دهند.یکی از انواع چسب های صنعتی چسب های کاغذی هستند و دارای کاربرد های متفاوتی می باشند.

از چسب کاغذی در صنایع گوناگون استفاده می شود.نوار چسب کاغذی معروف ترین نوع چسب های کاغذی است.

نوار چسب ها به چهار دسته تقسیم می شوند:

چسب پوشاننده:این چسب ها دارای چسبندگی بالایی نیستند به همین دلیل در قسمت هایی که نمی خواهند رنگی شود استفاده می کنند.

چسب کرافت:این چسب دارای رویه کائوچویی می باشد و چسبندگی آن با آب فعال می شود

نوار چسب بسته بندی: متداول ترین چسب،چسب کاغذی بسته بندی می باشد و بیشتر برای چسباندن کارتون ها و بسته بندی ها از ان استفاده می شود.

چسب کاغذی بیمارستانی: در موارد پزشکی و بیمارستانی از آن استفاده می کنند،برای بستن بانداژ و چسبانیدن آنژیوکت از آن استفاده می کنند.به همین علت به ان نوار چسب بیمارستانی می گویند.

معرفی نوار چسب کاغذی عقاب

خرید بدون واسطه نوار چسب کاغذی عقاب

شما عزیزان می توانید به راحتی جهت خرید بدون واسطه نوار چسب کاغذی عقاب اقدام نمایید. زیرا مجموعه ما اقدام به عرضه بی واسطه این محصولات نموده است. کافی است که با مشاوران و کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

مرکز پخش نوار چسب کاغذی عقاب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید