وارد کننده چسب وکیوم ممبران آلمانی و تایوانی

وارد کننده چسب وکیوم ممبران آلمانی و تایوانی

,

ابتدا در پاسخ به این سوال که ممکن است از سوی عده بسیاری به وجود آید که چسب ممبران چیست؟ باید اینطور جواب داد که این چسب که به عنوان چسب وکیوم ممبران نیز شناخته می شود، دارای کاربرد فوق العاده زیادی در صنایع چوبی ام دی اف بوده که به هنگام نصب روکش های ام دی اف به کار می آید. گفتنی است که این نوع چسب هم در نمونه های ایرانی و هم در نمونه های خارجی نظیر چسب ممبران آلمانی و تایوانی در بازار موجود می باشد. این نمونه ها توسط شرکت های وارد کننده چسب ممبران که شرکت های بس معتبر می باشند، به بازار داخل شده و در جریان خرید و فروش بسیار قرار گرفته است.

وارد کننده چسب وکیوم ممبران آلمانی و تایوانی

بزرگ ترین وارد کنندگان چسب ممبران آلمانی و تایوانی در کشور

بزرگ ترین وارد کنندگان چسب ممبران آلمانی و تایوانی در کشوردر صنایع چوب ام دی اف، روزانه هزاران وسیله و ابزاری که از جنس ام دی اف و یا پی وی سی می باشند، در معرض تولید قرار گرفته که هر کدامشان ضرورتی فوق العاده را در خود جا داده اند.
حال برخی از این ابزار که به صورت خام تولید شده اند، نیاز به روکش شدن و به اصطلاح آماده سازی داشته تا بتوانند به عنوان ابزاری کامل و قابل استفاده در آمده و در نهایت به بازار فروش ارائه شوند.
مسلم است که برای نصب روکش بر روی این ابزار که طیف متنوعی را شامل می گردند، از چسب هایی خاص بهره می گیرند.
اینجاست که چسب ممبران یا وکیوم به میان آمده تا این عملیات به کمک آن سریعا انجام گیرد.

اما در توضیحی بیشتر از چسب وکیوم ممبران که به عنوان بهترین چسب در صنایع ام دی اف شناخته شده و عصای دست تولید کنندگان به شمار می رود، باید گفت که آن ها در دو برند کلی داخلی و خارجی در بازار کشور به فروش می رسند.
نمونه های خارجی این چسب عبارتند از:

 • چسب ممبران آلمانی
 • چسب ممبران تایوانی

گفتنی است که این چسب ها از برترین نمونه های وارد شده به ایران می باشند که توسط بزرگترین شرکت های واردات چسب ممبران به میدان آمده و کارایی هایی بسیار موثر را از خود نشان داده اند.

عرضه مستقیم چسب ممبران در کشور

عرضه مستقیم چسب ممبران در کشورچسب ممبران از سری چسب های یکه تازی است که در عرصه ساخت و ساز محصولات ام دی اف مورد استفاده های فراوان قرار می گیرد.
حتی این چسب به حدی ممتاز و تک عمل می کند که چسب هایی با نام های دیگر که برای پیشبرد این امور مفید به نظر برسند هم وجود ندارند.
این چسب که قدرت عملکردی فوق العاده ای را در خود گنجانده و همچون صمغی فوری تمام لایه های ام دی اف و پی وی سی را به هم می چسباند، در حال حاضر به دو روش در هر یک از بازارهای فروش عرضه شده است:

 • عرضه چسب ممبران به صورت مستقیم
 • عرضه چسب ممبران به صورت غیر مستقیم

در خصوص این گروه از روش های عرضه باید گفت که عرضه مستقیم این چسب، عموما توسط مراکز تولید چسب ممبران و یا شرکت های پخش چسب ممبران انجام می گیرد.
یعنی اگر به عنوان خریدار، قصد خریداری این چسب را داشته باشید، می توانید به هر یک از مراکز نامبرده مستقیما مراجعه کرده و از شرایط بسیار بهینه ای به هنگام خرید برخوردار شوید.
در عرضه غیر مستقیم هم که پیداست، توسط هر فروشگاهی قابل اجرا بوده، اما هزینه های نهایی خرید، بیشتر به پای مشتریان تمام خواهد شد.

بازرگانی فروش چسب ممبران در ایران

بازرگانی فروش چسب ممبران در ایرانبا وجود کاربرد های بسیار زیادی که از چسب ممبران به عمل می آید و با توجه به ضرورت انکار ناپذیر این چسب، حالا مراکز بسیار بزرگی تحت عنوان مراکز بازرگانی فروش چسب ممبران در ایران راه اندازی شده و به فعالیت در عرصه خرید و فروش های بزرگ پرداخته اند.
تمامی شرکت هایی با عنوان شرکت های بازرگانی فروش چسب ممبران، دارای مجوز رسمی فعالیت در این حوزه بوده و انصافا که نیاز خریداران را به شکل مطلوب تری تامین ساخته اند.
قابل ذکر است هر یک از چسب های ممبران که تحت برندهای معتبر و نامی توسط واحد های بازرگانی و فروش در اختیار مشتریان مختلف قرار گرفته و تاثیراتی مفید را در حوزه ساخت و ساز های ام دی اف به جای گذاشته اند؛ در بر گیرنده چنین خصوصیاتی می باشند:

 • دارای ویسکوزیته عالی
 • چسبندگی فوق العاده
 • چسبی مناسب برای کار با ورق هایگلاس و فویل های نازک

فروش عمده چسب ممبران

فروش عمده چسب ممبرانحالا آشکار شدن خصوصیات بسیار خوب و مثبت موجود در چسب ممبران باعث شده تا سیلی از تقاضاها به سمت این محصول روانه شود.
لذا باید مراکز بسیاری در کنار شرکت های بازرگانی فروش نیز وجود داشته تا همگی دست در دست هم بتوانند نیاز خریداران حاضر را به بهترین نحو تامین نمایند.
به همین منظور مراکز عمده فروشی چسب ممبران نیز روی کار آمده تا تعدادی از خریداران با مراجعه به آن ها بتوانند نیازشان را به خوبی مرتفع سازند.

در این مراکز، همانطور که از اسمش پیداست، فروش چسب ممبران به صورت عمده صورت گرفته و بدین ترتیب خریداران می توانند هر میزان سفارشات بالایی که از این چسب داشته باشند را به دست مراکز فوق بسپارند.
در صورت مراجعه به این مراکز است که چسب هایی با این ویژگی ها و شرایط در اختیار خریداران قرار خواهند گرفت:

 • چسب ممبران با تنوع بسیار زیادی از تنوع، همگنی و ویسکوزیته
 • چسب ممبران با قیمت های عمده و مناسب

خریداران چسب ممبران حجم بالا

خریداران چسب ممبران حجم بالاهر یک از خریداران چسب ممبران برای سفارش و خریداری این چسب فوق العاده باید توجه داشته باشند که سفارشات خود را به دست هر مرکز فروشی که بر سر راه آن ها ظاهر می شود، نسپارند، چرا که هم اعتماد کردن به آن ها سخت بوده و هم ممکن است ضررهای بسیاری متوجه آن ها شود.
یعنی برخی از فروشندگان، بدون اینکه بویی از انصاف یا وجدان ببرند، با هدف صرفا فروش بیشتر، سعی در سودجویی و سو استفاده از خریداران را دارند.
پس تا می توانید هوشیار باشید که کلاه بزرگی سرتان نرود!

حال فکر می کنید که لازمه این هوشیاری چیست؟ برای این کار باید فقط و فقط به سراغ مراکز معتبر فروش بروید که از نام و آوازه شان مطمئن بوده و بتوانید با خاطری آسوده، سفارشات خود از چسب ممبران را به دستشان بسپارید.
در این صورت است که می توانید به خریداری چنین چسب هایی بپردازید:

 • خرید چسب ممبران حجم بالا
 • خرید چسب ممبران با بهترین برند ها
 • چسب ممبران مرغوب

تهیه ارزان چسب ممبران در بازار داخلی

تهیه ارزان چسب ممبران در بازار داخلیبا وجود عرضه انبوهی که از چسب ممبران در بازار داخلی کشور رخ داده است، تهیه چسب ممبران اصلا کار سختی نیست.
شما به مراکز معتبر فروش لوازم جانبی ام دی اف که مراجعه کنید، با نمونه های متنوعی از این چسب، هم در بهترین برندهای ایرانی و هم در بهترین برندهای خارجی روبرو خواهید شد.
در ضمن اگر یکی از دغدغه های خریدتان، قیمت چسب ممبران می باشد، نیاز به هیچگونه نگرانی نیست.
مراکز عمده فروشی و یا مراکز بازرگانی، شرکت های پخش و مراکز مشابه آن ها همگی ضمن قبول سفارشات بالای شما؛ چسب چسب ممبران ارزان را نیز در اختیارتان قرار خواهند داد.

بازار بزرگ چسب ممبران در تهران

بازار بزرگ چسب ممبران در تهرانهمانطور که مستحضر شدید، چسب ممبران توسط مراکز فروش عمده متعددی در معرض ارائه به مشتریان سراسر کشور قرار گرفته است.
یکی از قسمت های همیشه فعال و البته موفق در عرصه فروش چسب ممبران، بازار بزرگ تهران است.
در این بازار گسترده، شما می توانید انواعی از چسب ممبران در تنوعی از حجم، ویسکوزیته، برند و … را برای خود مورد تهیه قرار دهید.

در واقع بازار بزرگ تهران که وسیع ترین بازار عمده فروشی در کل ایران به شمار می رود، امکان دسترسی به هر محصول مورد نیازی را به خوبی فراهم می آورد.
بنا براین با مراجعه به آن می توان چسب ممبران را با هر معیار درخواستی ای سفارش داده و خریداری نمود.

ضمن اینکه مهم ترین مزیتی که از این بازار، عاید هر یک از خریداران می شود؛ این است که می توانند چسب ممبران قیمت مناسب را تهیه نمایند.
در نهایت با تحویل سفارشات خود از چسب ممبران به مراکز واقع در بازار بزرگ تهران، می توانید اینگونه، چسب های مورد نظر را سفارش داده و خریداری کنید:

 • چسب ممبران عمده
 • ارزان ترین چسب ممبران

فروشندگان چسب ممبران آلمانی و تایوانی

فروشندگان چسب ممبران آلمانی و تایوانیفروش چسب ممبران که در هر یک از برند های آلمانی و تایوانی در بازار انجام گرفته؛ با استقبال بی نظیری از سوی خریداران مواجه بوده است.
البته باید این موضوع مهم را ذکر کرد که غیر از چسب های وارداتی تحت این برند های کلی، تولیدات رو به رشدی از این چسب در کشور در حال انجام می باشد که حتی منجر به باز شدن راه هایی جهت صادرات چسب ممبران شده است.

حال در دنباله ی مساله فروش این چسب ها باید گفت که فروشندگانی تحت عنوان فروشندگان چسب ممبران در مراکز مجاز فروش مستقر شده اند که هدف اصلی شان ارائه خدماتی هرچه بهتر و بیشتر به مشتریان و کسب رضایت آن ها می باشد.
البته که این موضوع به نفع خود آن ها نیز تمام شده و بدین ترتیب می توانند سود بیشتری را کسب کنند.
در کل برای اینکه بتوانید از بهترین چسب ممبران آلمانی و تایوانی و یا حتی برند های دیگر برخوردار شوید، لزوما باید از فروشندگان معتمد، عملیات خرید را شروع کنید.

فواید استفاده از چسب ممبران آلمانی و تایوانی

فواید استفاده از چسب ممبران آلمانی و تایوانیچسب ممبران که به یکی از چسب های فوق العاده مهم در این روزها تبدیل شده است، در انواع متفاوتی از چسب آلمانی و تایوانی موجود می باشد.
گفتنی است هر یک از این چسب ها که با برند های آلمانی و تایوانی در هر یک از بازار ها ظاهر شده و فروش فوق العاده ای را شکل داده اند، دارای فواید استفاده بسیار خوبی هستند.

اگر مایل باشید، به این فواید در گزینه های زیر بپردازیم:

 • این چسب با ترکیبات بسیار خوبی که به همراه دارد، جزو چسب های ضد آب محسوب می شوند.
 • بنابراین مقاومت خوبی را در برابر هرگونه نم یا رطوبت از خود نشان می دهد.
 • سطوح چسبانده شده با این چسب، به هیچ وجه برآمده نمی شوند.
 • در نتیجه هر یک از سطوح ام دی اف و پی وی سی که با این چسب وصل شده اند؛ تمام زیبایی خود را حفظ می کنند.

راهنمای نگهداری از چسب ممبران

راهنمای نگهداری از چسب ممبراننکته مهمی که در خصوص راهنمای نگهداری از چسب ممبران می توان بیان کرد، این است که این چسب حرارتی پاششی را باید در دمای ایده آل بین ۱۰ تا ۲۵ درجه سانتیگراد نگه داشت و نه در دمای پایین تر از ۱۰ و نه بالاتر از ۲، مجاز به نگهداری آن نیستید.
چرا که ممکن است خاصیت خود را از دست داده و نتیجه کار را بد در بیاورد.
پس به این نکته حتما توجه لازم را داشته باشید و البته باید بگوییم که حد مجاز جهت نگهداری چسب وکیوم ممبران، نهایتا ۶ ماه می باشد.
بعد از آن نباید انتظار عملکردی فوق العاده را از آن داشت.

لیست شرکت های پخش کننده چسب ممبران

لیست شرکت های پخش کننده چسب ممبرانکارخانجات چسب ممبران در حال حاضر توسعه مطلوبی را در کشور پیدا کرده اند و با این وضعیت امید می رود که در آینده ای نزدیک، شاهد گسترش بیش از این کارخانجات مذکور باشیم.
به طوری که بتوان از هر نوع چسب ممبران وارداتی بی نیاز شد و امور متداول ام دی اف کاری را تنها با استفاده از چسب های مرغوب ایرانی به انجام رساند.
اما جدای این موضوع، باید عنوان داشت که در حال حاضر کارخانجاتی که در حوزه تولید این نوع از چسب ها تلاش می کنند، بعد از اتمام فرآیند تولید، آن را به دست شرکت های پخش رسانده تا شرکت های پخش نیز اقدامات لازم برای توزیع را انجام دهند.
بنابراین با پیدا کردن لیست شرکت های پخش کننده چسب ممبران و مراجعه به آن ها، می توانید چسب ممبران تولید داخل را با بهترین ویژگی و کیفیت و با بهترین قیمت تهیه نمایید.

پرفروش ترین انواع چسب ممبران کدام اند؟

پرفروش ترین انواع چسب ممبران کدام اند؟در حال حاضر از پرفروش ترین انواع چسب ممبران از نظر نوع برند در بازار اگر بخواهیم بگوییم، می توان چسب های آلمانی و تایوانی را نام برد.
این چسب ها در حال حاضر، جایگاه ویژه ای را در فروش به دست آورده و البته که از بهترین کیفیت و کارایی برخوردار می باشند.
غیر از آن اگر بخواهیم پر فروش ترین انواع چسب ممبران را بر حسب نوع آن برشمریم، شامل گزینه های زیر خواهند شد:

 • چسب وکیوم ممبران پلی اورتان
 • چسب ممبران اکریلیک
 • اما در توضیحی از گزینه های ذکر شده باید عنوان داشت که چسب های پلی اورتان، از نظر نوع کارکرد، برای پرس های وکیوم، کارایی بهتری را از خود نشان خواهند داد.
  در کل هر یک از چسب های موجود که از بهترین و پرمخاطب ترین چسب های موجود در هر یک از مراکز فروش به شمار می آیند، ویژگی های بسیار بارزی مانند این موارد را در خود به همراه دارند:
 • در مقابل حرارت، مقاومت بی نظیری را از خود نشان می دهند.
 • همچنین دارای خاصیت عدم ذوب نیز می باشند.

با وجود چنین شاخصه های مثبتی است که روز به روز بر میزان استفاده از این چسب ها افزوده شده و شاهد نتایجی فوق العاده از آن ها می باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید