خرید چسب چوب عمده

خرید چسب چوب عمده با قیمت ارزان

,

خرید چسب چوب عمده نسبت به خرید جزئی بسیار مقرون به صرفه می باشد. چسب چوب های موجود در بازار در بسته بندی های نیم کیلویی، یک کیلویی، گالنی و دبه های ۲۰ تا ۲۱/۵ کیلویی عرضه می شوند. در خرید عمده این محصول قیمت ها شکسته شده و قیمت تمام شده آن ارزان تر خرید جزئی می باشد.

انواع چسب مورد استفاده در صنعت چوب

با پیشرفت و توسعه صنایع پتروشیمی، تنوع چسب ها نیز روز به روز در حال افزایش می باشد. این پیشرفت باعث شده که امروزه برای هر کاربرد، چسب بخصوصی وجود داشته باشد. چسب ها انواع گوناگونی دارند که بر اساس فرمول شیمیایی به کار رفته در آن ها، خواص مختلفی نیز دارند. اما چه نوع چسب هایی در صنعت چوب مورد استفاده قرار می گیرد؟ به واقع باید گفت نوع چسبی که در زمینه های مختلف به کار می رود، تا حد زیادی به جنس سطوحی که قرار است به هم متصل شوند، بستگی دارد. پر کاربرد ترین چسب ها در صنایع چوب و ام دی اف عبارتند از: چسب چوب، چسب ۱۲۳، چسب فوری، چسب حرارتی و چسب گرانول. این چسب ها هریک دارای خواص مختلفی هستند که می بایست پیش از استفاده در نظر گرفته شود.

خرید چسب چوب عمده

چسب چوب چیست؟

چسب چوب یکی از پرمصرف ترین چسب ها می باشد که بر پایه پلی وینیل استات (PVA) تولید می شود. این چسب ها پایه آب هستند و بنابراین در برابر حلال ها مقاومت چندانی ندارند. چسب چوب با نام چسب سفید نیز شناخته می شود. از لحاظ شکل ظاهری نیز چسب چوب به رنگ سفید و حالت مایع غلیظ می باشد. چسب چوب در مدت زمانی نسبتا طولانی خشک می گردد. اما پس از خشک شدن کامل، اتصالی قوی میان قطعات به وجود می آورد. از دیگر مزایای این چسب می توان به مناسب بودن قیمت آن اشاره کرد. همچنین چسب چوب پس از خشک شدن تقریبا بی رنگ می شود و در نهایت ظاهری تمیز و آراسته بر جای می گذارد.

انواع چسب چوب

چسب چوب هایی که توسط تولیدکنندگان داخلی تولید می شوند علاوه بر نوع برند، بر اساس کیفیت نیز دسته بندی می شوند. به همین دلیل معمولا هر یک از شرکت های مطرح ایران، چند نوع چسب چوب با کیفیت های مختلف تولید و عرضه می کنند. به عنوان مثال شرکت دلتا چسب چوب را با سه برند سوپر، ممتاز و طاووس عرضه می کند. همچنین شرکت پارس با کد های سوپر ۳۰۰۰ و همچنین ۲۰۰۲ چسب چوب با درجه کیفی مختلف تولید می کند. پر طرفدارترین چسب چوب های موجود در بازار عبارتند از:

  • چسب چوب ۳۰۰۰ پارس
  • چسب چوب سوپر دلتا
  • چسب چوب طاووس دلتا
  • چسب چوب شمال
  • چسب چوب بل

خرید چسب چوب عمده

بسته بندی های چسب چوب

بسته بندی های مختلفی برای چسب چوب وجود دارد. رایج ترین انواع بسته بندی برای چسب چوب تیوپی، نیم کیلویی، یک کیلویی، گالنی و دبه های ۲۰ تا ۲۱/۵ کیلویی می باشد. عموما برای مصارف صنعتی و صنایع پر مصرف بسته بندی های ۲۰ کیلویی به صورت عمده خریداری می شود.

مرکز پخش چسب چوب

چسب چوب از طریق مراکز بسیاری به فروش می رسد. اغلب فروشگاه های چسب  به عنوان مرکز پخش چسب چوب نیز شناخته می شوند. چرا که این چسب یکی از چسب های کاربردی در حوزه های مختلف صنعتی می باشد و تعداد مشتریان زیادی دارد. خرید چسب چوب عمده از مرکز پخش این مزیت را دارد که قیمت محصول پایین تر از سایر روش ها تعیین شود.

خرید چسب چوب عمده

خرید چسب چوب عمده و ارزان

پیش تر گفتیم که انواع مختلفی از چسب چوب ها بر اساس کیفیت موجود می باشد. قیمت چسب چوب نیز بسته به کیفیت آن متغیر است. اما مسلما در صورت خرید چسب چوب عمده، قیمت ها ارزان تر و مقرون به صرفه رقم می خورند. مجموعه ما فروش عمده این محصول را با قیمت مناسب انجام می دهد. بنابراین چنانچه قصد خرید انواع چسب چوب با برندهای مختلف را دارید، می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی با ما در تماس باشید.

قیمت روز چسب چوب

نوسانات لحظه ای قیمت ارز در کشور باعث شده است که نتوان لیست قیمت قطعی برای محصولات ارائه داد. اما در خصوص چسب چوب می توان گفت در شرایط کنونی بازه قیمتی برای هر دبه ۲۲/۵ کیلویی برابر با ۱٫۱۶۰٫۰۰۰ تا ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال (بر اساس درجه کیفی و برند هر چسب) می باشد. برای کسب اطلاع دقیق از قیمت انواع چسب چوب و همچنین ثبت سفارش می توانید با کارشناسان مجموعه بازود تماس حاصل فرمایید.