قیمت چسب بتن آژن

لیست قیمت چسب بتن آژن در فروش عمده

,

قیمت چسب بتن آژن مدل استحکامی با قیمت چسب بتن آژن مدل آب بندی متفاوت می باشد. این دو محصول از گزوه چسب های استحکامی بوده و کاربردهای فراوانی در زمینه صنعت ساختمان دارند. در این مطلب ضمن ارائه قیمت چسب بتن آژن به معرفی و بررسی ویژگی های آن نیز می پردازیم. فروش این محصولات از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس بگیرید.

لیست قیمت چسب بتن آژن

قیمت چسب بتن آژن در انواع مختلف به شرح زیر می باشد:

قیمت چسب بتن آژن

معرفی چسب های ساختمانی

چسب های ساختمانی به گروهی از چسب ها اطلاق می شود که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. چسب هایی مانند چسب کاشی و سرامیک، چسب سنگ، چسب بتن، فوم پاششی پلی یورتان، چسب های آب بندی، چسب پی وی سی و … تعدادی از چسب های ساختمانی می باشند. استفاده از این چسب ها موجب کاهش سیمان و مصالح مصرفی در ساخت بناها گردیده است. در این مطلب با چسب بتن و یکی از برندهای معتبر آن به نام آژن آشنا می شویم.

قیمت چسب بتن آژن

چسب بتن آژن

چسب بتن آژن یکی از انواع چسب های ساختمانی است که موجب افزایش مقاومت های کششی، خمشی، استحکام و همچنین چسبندگی بتن می شود. کاربرد اصلی این چسب، در پروژه‌ های تعمیراتی برای بالا بردن میزان چسبندگی بتن به سطوح قدیمی می باشد. همچنین برای آب‌ بندی کردن استخر های بتنی، ترمیم آسیب‌ دیدگی کانال‌ های آب، کف سالن‌ های صنعتی، باند فرودگاه‌ ها، سد ها، پایه پل‌ ها و ستون‌ ها و … نیز می‌توان از این محصول استفاده کرد.

قیمت چسب بتن آژن

انواع چسب بتن آژن

چسب بتن آژن در دو نوع مختلف به شرح زیر تولید می گردد :

 1. چسب بتن آب بندی آژن
 2. چسب بتن استحکامی آژن

هر یک از محصولات فوق، خواص و کاربردهای ویژه ای دارد که در ادامه به بیان می پردازیم.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]چسب بتن آژن در ترکیب با بتن و ملات های ساخته شده، از جمله سیمان و آهک موجب افزایش مقاومت کششی وجلوگیری از ایجاد ترک در ملات می شود. [/box]

چسب بتن آب بندی آژن

چسب بتن آب بندی آژن، محصولی بر پایه رزین اصلاح شده اکریلیک می‌ باشد. این چسب بصورت تک جزیی و محلول در آب مورد استفاده قرار می گیرد. چسب بتن آب بندی آژن به گونه‌ ای ساخته شده که به عنوان ماده پیوند دهنده ملات‌ های سیمانی به کار می‌ رود. این محصول به رنگ شیری و آماده مصرف بوده و از ویژگی ربایش مخصوص و توسعه اتصال محکم ملات جدید به بتن قدیمی برخوردار است.

چسب بتن استحکامی آژن

چسب بتن استحکامی آژن، چسب پر کاربرد در صنعت ساختمان می باشد. این محصول در واقع یک رزین پلیمری سفید رنگ است که با بالا بردن قدرت چسبندگی و نفوذ ناپذیری در ملات و بتن، موحب افزایش دوام و کیفیت آن ها می گردد. غلظت ظاهری این محصول، از چسب بتن آب بندی بیشتر بوده و همین گزینه، وجه تمایز چسب بتن استحکامی آژن می باشد.

قیمت چسب بتن آژن

مزایای چسب بتن آژن

 • کاهش میزان سیمان و مصالح مصرفی
 • افزایش چسبندگی بتن یا ملات
 • قابلیت آب بندی قوی بودن
 • جلوگیری از ترک خوردن بتن
 • افزایش مقاومت فشاری
 • بالا رفتن عمر مفید سازه
 • کاهش هزینه های اجرا
 • افزایش سرعت اجرا

قیمت چسب بتن آژن

کاربردهای چسب بتن آژن

 • به عنوان پوشش عمل آورنده برای کنترل ترک‌ های زودرس وصله‌ های تعمیری
 • به عنوان پرایمر برای ملات‌های تعمیری
 • بازسازی و ترمیم سطوح بتنی دچار آسیب دیدگی
 • آب بندی بتن مخازن و استخرهای بتنی

فروش چسب بتن آژن

فروش انواع چسب بتن آژن از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. جهت خرید محصولات می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۶۵۳۳۶۴ تماس حاصل فرمایید.