خرید اینترنتی چسب کاشی پودری

خرید اینترنتی چسب کاشی پودری آریا شیمی مخصوص استخر

,

خرید اینترنتی چسب کاشی پودری آریا شیمی از سایت های معتبر می تواند موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها گردد. این محصول به دلیل خاصیت آب بندی قوی برای اتصال انواع کاشی به سطوح دیواره و کف استخر ها و همچنین نمای ساختمان ها فرموله گردیده است. خرید اینترنتی چسب کاشی پودری آریا شیمی را می توانید از طریق گروه بازرگانی بازود انجام دهید. جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان واحد فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

چسب کاشی استخری

اتصال کاشی و سرامیک به سطوح مختلف به دو روش انجام می شود. روش سنتی، استفاده از سیمان و روش جدید استفاده از چسب کاشی می باشد. امروزه به دلیل ضرورت اجرای پروژه های ساختمانی در کمترین زمان و رعایت استاندارد ها، استفاده از چسب های کاشی و سرامیک به جای سیمان بسیار متداول شده است. این چسب ها در انواع خمیری و پودری تولید می گردند و معایب سیمان را تا حد زیادی پوشش می دهند. یکی از پرکاربردترین انواع چسب های کاشی و سرامیک، چسب کاشی استخری می باشد. این چسب از خاصیت آب بندی بسیار بالایی برخوردار است و جهت عایق بندی استخرهای شنا، حوضچه ها و … گزینه بسیار مناسبی می باشد.

خرید اینترنتی چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری آریا شیمی

چسب کاشی پودری آریا شیمی بر پایه سیمان، پودر های معدنی، غلظت دهنده ها و گروهی از افزودنی های پلیمری تولید می شود. این چسب تک جزئی می باشد و کافیست پیش از استفاده با مقدار مناسبی آب مخلوط گردد. فرمولاسیون چسب کاشی پودری آریا شیمی به گونه ای است که خاصیت آب گریزی و آب بندی بالایی ایجاد می کند. به همین دلیل علاوه بر استخرها، برای سطوح داخلی و بیرونی و نمای ساختمان نیز قابل استفاده است.

خرید اینترنتی چسب کاشی پودری

مزایای رقابتی چسب کاشی پودری آریا شیمی

  • افزایش سرعت اجرا
  • قابل ترکیب با آب
  • قدرت چسبندگی فوق العاده
  • انعطاف پذیری بالا
  • سازگاری با تغییرات دمایی
  • قیمت مناسب
  • مقاوم در برابر رطوبت و غوطه وری در آب
  • قابل اجرا بر روی سطوح عمودی و افقی
  • قابل اجرا بر روی سیستم های گرمایش از کف

خرید اینترنتی چسب کاشی پودری

میزان پوشش چسب کاشی پودری آریا شیمی

چسب کاشی پودری آریا شیمی در کیسه های ۲۰ کیلوگرمی بسته بندی و عرضه می گردد. میزان پوشش این چسب بسته به نوع سطح زيرین، میزان ناهمواری و شیار های پشت كاشی، حدود ۲٫۵ تا ۴ كيلوگرم از چسب به ازای يك متر مربع از سطح می باشد.

نحوه خرید چسب کاشی پودری آریا شیمی

امروزه با گسترش فرهنگ استفاده از فضای مجازی خرید ملزومات و کالاهای مورد نیاز بسیار آسان شده است. خرید اینترنتی یکی از روش هایی است نیاز به مراجعه حضوری و هدر رفتن وقت را از بین می برد. گروه بازرگانی بازود نیز در همین راستا امکان خرید اینترنتی چسب کاشی پودری آریا شیمی را فراهم نموده است. کافیست طی تماس با کارشناسان مجموعه ما، پس از استعلام قیمت چسب کاشی پودری آریا شیمی، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.