فروش عمده چسب برق

مرکز فروش عمده چسب برق با قیمت ارزان

,

فروش عمده چسب برق های ایرانی و همچنین وارداتی سالیانه به میزان زیادی در کشور انجام می شود. چسب برق یا لنت برق انواع مختلفی دارد که مهمترین کاربرد آن، عایق بندی اتصالات الکتریکی می باشد. گروه بازرگانی بازود خرید و فروش عمده چسب برق را با قیمت ارزان انجام می دهد. جهت اطلاع از نحوه ثبت سفارش می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی نوار چسب برق و کاربرد های آن

چسب نواری برق یکی از نوار چسب های پر کاربرد در صنعت برق ساختمان و همچنین سایر امور روزمره می باشد. این نوع چسب از جنس نوعی پلاستیک که عموما وینیل می باشد، ساخته می شود. به لحاظ شکل ظاهری نیز، چسب برق به صورت چسب نواری رول شده در طول و عرض های مختلف تولید می گردد. کاربرد اصلی چسب برق در صنعت برق ساختمان می باشد. از این چسب برای عایق نمودن سیم و کابل های فاقد روکش و همچنین اتصالات الکتریکی استفاده می شود. علاوه بر آن، از آنجائیکه چسب برق ها در رنگ های مختلف تولید می شوند، جهت علامت گذاری سیم کشی ها نیز از آن ها استفاده می شود. شایان ذکر است به جز کاربرد تخصصی چسب برق، در زندگی روزانه نیز از این محصول استفاده می شود. به عنوان مثال برای ساخت کاردستی، اتصال موقت اشیاء و … نیز کاربرد دارد.

فروش عمده چسب برق

بهترین چسب برق های موجود در بازار

به دلیل اینکه شرکت های ایرانی و غیر ایرانی بسیار زیادی نسبت به تولید و فروش چسب برق اقدام می نمایند، این محصول دارای برندهای متعددی می باشد. علاوه بر واردات گسترده چسب برق های دارای برند به کشور، حجم زیادی از این محصول نیز به صورت جامبو رول و فاقد برند، وارد کشور شده و مراحل برش، بسته بندی و برچسب زنی آن ها در ایران انجام می شود.

اما به لحاظ کیفیت، میزان کشسانی، نظم در برش و … تعدادی از برند های موجود در بازار، ارزش خرید بالاتری دارند. بنابراین هنگام خرید و فروش چسب برق، ظرافت برش و بسته بندی، شفافیت نوار چسب، میزان کشسانی، عدم پارگی سریع، مقاومت کششی بالا و … می تواند در انتخاب بهترین چسب برق به مشتریان کمک کند. البته ذکر این نکته نیز لازم است که متاسفانه انواع تقلبی چسب برق که عینا با مشخصات و شکل ظاهری محصول اصلی تولید می شوند نیز به وفور در بازار یافت می شود. بنابراین بهتر است خرید چسب برق را از مراکز معتبر انجام دهید.

فروش عمده چسب برق

انواع چسب برق

انواع چسب برق های موجود در بازار ایران عبارتند از:

 • الماس
 • جک اسمیت
 • جکسون
 • دلتا
 • واندر
 • تندر
 • تایگر
 • سینا
 • جک اسمیت
 • داتیس
 • نیترو ترک
 • زنون
 • وینی تیپ
 • رژ تیپ
 • رکو
 • پرشین
 • ایران چسب و …

فروش عمده چسب برق

چسب برق الماس (Diamond)

چسب برق الماس یا دیاموند یکی از معروف ترین برند های چسب برق در ایران می باشد. این محصول به صورت جامبو رول وارد کشور شده و در شرکت الغری برش خورده و بسته بندی می شود. چسب برق الماس در حلقه های ۸ یاردی با عرض ۱۵ میلی متر و ضخامت ۰٫۱۲ میلی متر عرضه می گردد.

فروش عمده چسب برق

چسب برق جک اسمیت (Jacksmith)

چسب برق جک اسمیت نیز یکی از چسب های پر مصرف در صنعت برق می باشد که کیفیت نسبتا مطلوبی دارد. استفاده از چسب برق جک اسمیت برای دما و ولتاژ بالاتر از ۸۰ درجه سانتی گراد و ۶۰۰ ولت توصیه نمی شود. این محصول با متراژ ۱۰ یارد، عرض ۱۶ الی ۱۷ میلی متر و ضخامت ۰٫۱۳ میلی متر تولید می گردد.

فروش عمده چسب برق

چسب برق جکسون (Jackson)

چسب برق جکسون را از لحاظ کیفیت می توان با چسب برق جک اسمیت در یک رتبه قرار داد. این چسب توسط شرکت چسب کار در حلقه هایی به طول ۱۰ یارد، پهنای ۱۶ الی ۱۷ میلی متر و ضخامت ۰٫۱۲ میلی متر تولید می شود.

فروش عمده چسب برق

چسب برق تندر (Tvonder)

چسب برق تندر یا تی واندر (tvonder) محصول شرکت ایران چسب می باشد که قبلا تحت عنوان واندر تولید می شد. در حال حاضر این چسب با نام تجاری تندر با مشخصات ۰٫۱۳mm*17mm*10y در کارتن های ۵۰۰ حلقه ای تولید و عرضه می گردد.

فروش عمده چسب برق

چسب برق واندر (Vonder)

چسب برق واندر که اصطلاحا در بازار با نام “واندر اصلی” شناخته می شود، تولید شرکت چسب کار می باشد. این نوع چسب برق نیز با کیفیتی بالا و قیمت مناسب در حلقه های ۱۰ یاردی با پهنا و ضخامت ۱۹٫۰۳ و ۰٫۱۳ میلی متر تولید می شود. این چسب نسبت به سایر برندهایی که پیش تر معرفی شدند، از پهنای بیشتری برخوردار است.

فروش عمده چسب برق

چسب برق داتیس (Datis)

این محصول یکی از مرغوب ترین چسب برق های موجود در بازار است که با عرض ۱۷ میلی متر، ضخامت ۰٫۱۳ میلی متر و طول ۱۰ یارد عرضه می شود. البته به تازگی نوعی چسب برق نا مرغوب نیز با برند داتیس و به صورت تقلبی وارد بازار شده است که به لحاظ کشسانی، براقیت، استحکام و … با مدل اصلی قابل مقایسه نیست. به همین جهت می بایست از طریق مراکز معتبر فروش چسب برق خریداری شود.

فروش عمده چسب برق

چسب برق نیتروترک (Nitroturk)

چسب برق نیترو ترک را به جرأت می توان بهترین چسب برق موجود در بازار محسوب کرد. این محصول یک چسب برق نسوز می باشد که از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین پهنای این چسب ۱۹ میلی متر است و خاصیت کشسانی بالایی دارد که آن را از پارگی و هر گونه آسیبی محافظت می کند. چسب برق نیترو ترک با مشخصات ۰٫۱۳mm*19mm*10y در کارتن های ۵۰۰ حلقه ای به وزن ۱۹٫۸۵ کیلوگرم به فروش می رسد.

فروش عمده چسب برق

چسب برق دلتا (Delta)

چسب برق دلتا یکی از بهترین تولیدات شرکت چسب کار می باشد و در میان سابر چسب برق های هم قیمت خود، از کیفیت ایده آلی برخوردار است. این محصول دارای عرض ۱۴ الی ۱۶ میلی متر، ضخامت ۰٫۱۲ میلی متر و طول ۸ یارد می باشد و در کارتن های ۵۰۰ حلقه ای بسته بندی می شود.

فروش عمده چسب برق

چسب برق تایگر (Tiger)

چسب برق تایگر محصول کشور تایوان می باشد که بصورت رول های برش نخورده وارد کشور شده و در شرکت صنایع چسب سینا برش و بسته بندی می شود. این چسب با پهنای ۱۹٫۰۲ میلی متر، پهنای ۰٫۱۳ میلی متر و طول ۱۰ یارد تولید می گردد.

چسب برق وینی تیپ (Vini Tape)

چسب برق وینی تیپ محصول شرکت دنکا (DENKA) از قدیمی ترین تولید کنندگان چسب برق در جهان بوده که بدون شک یکی از بهترین سازندگان این محصول در سطح دنیا می باشد. چسب برق های ساخت این شرکت با نام تجاری وینی تیپ (Vini Tape) به بازارهای جهانی عرضه می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. چسب برق وینی تیپ با پهنای ۱۹٫۰۲ میلی متر به طول ۱۰ یارد تولید و عرضه می شود. البته نوع تقلبی این چسب نیز به وفور در بازار پیدا می شو. در فایل ویدئویی زیر به معرفی این محصول و همچنین مراحل ساخت و بسته بندی آن پرداخته شده است.

مشخصات یک چسب برق مرغوب

با وجود تنوع بسیار در انواع چسب برق، بهتر است نسبت به ویژگی های یک چسب برق مرغوب آگاه باشیم. از ویژگی هایی که می بایست چسب برق ها داشته باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • براقیت بالا
 • قابلیت کشسانی مطلوب
 • برش منظم و یکنواخت
 • عدم پارگی حین باز شدن
 • نبود اثر چسبندگی بر روی لایه زیرین و …

فروش عمده چسب برق

تولید کنندگان چسب برق

چسب برق ها انواع مختلفی دارند و مشتریان و مصرف کنندگان با توجه به نوع کاربرد و انتظاراتی که از چسب دارند، نسبت به انتخاب نوع چسب برق اقدام می کنند. علاوه بر برندهای غیر ایرانی، برخی از شرکت های داخلی نیز چسب برق را با کیفیت های مختلف تولید می کنند. شرکت هایی مانند ایران چسب، سینا و چسب کار از معروف ترین شرکت های تولید کننده چسب برق در کشور هستند. در خصوص چسب برق های غیر ایرانی نیز جالب است بدانید که متاسفانه اغلب برند های مطرح دنیا در ایران به صورت تقلبی تولید و با همان برند و کیفیتی بسیار پایین تر از نوع اصلی، تولید و به فروش می رسند. بنابراین به منظور خرید کالای اصلی بهتر است از طریق مراکز معتبر فروش چسب برق اقدام نمایید.

فروش عمده چسب برق

فروش عمده انواع چسب برق

مشتریانی که نسبت به خرید و فروش عمده چسب برق اقدام می نمایند اغلب از صنف فروشندگان لوازم الکتریکی یا شرکت های پخش چسب هستند. چسب برق به صورت عمده در کارتن های ۵۰۰ حلقه ای به فروش می رسد. فروش عمده این محصول برای فروشنده، حاشیه سود پایین تری نسبت به فروش جزئی آن دارد. اما خریدار در این معامله، محصول را با نرخ پایین تری خریداری می نماید. گروه بازرگانی بازود انواع برند های چسب برق را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند. جهت اطلاع از قیمت انواع چسب برق می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان حوزه فروش ما در تماس باشید.

فروش عمده چسب برق

معرفی چسب برق های ارزان قیمت

با توجه به تعدد برند های چسب برق و نزدیک بودن قیمت آن ها به یکدیگر، مقایسه کیفی این محصولات کمی دشوار می شود. بنابراین ارزان قیمت بودن چسب برق دلیل بر کیفیت پایین آن نیست و افرادی که به دنبال چسب برق ارزان قیمت هستند، بیشتر به دلیل صرفه جویی در هزینه ها می باشد. البته این موضوع زمانی عمومیت دارد که چسب برق های هم قیمت را با یکدیگر مقایسه نماییم. به طور کلی با توجه به وضعیت امروز بازار، ارزان ترین چسب برق ها عبارتند از:

 • الماس
 • جک اسمیت
 • جکسون
 • تندر (تی واندر)

فروش عمده چسب برق

رنج قیمت انواع چسب برق

در شرایط کنونی رقابت میان برند های مختلف چسب برق بسیار نزدیک است. چرا در بین محصولات با کیفیت مشابه، اختلاف قیمت ها حدود ۱۰۰ الی ۳۰۰ ریال می باشد. رنج قیمت حدودی برای هر حلقه چسب برق در فروش عمده  از ۱۱٫۰۰۰ ریال تا ۳۳٫۵۰۰ ریال بسته به نوع برند و کیفیت چسب می باشد. به دلیل نوسان قیمت ها، پیش از خرید می بایست استعلام قیمت بروز انجام شود. بنابراین جهت اطلاع از قیمت دقیق محصولات و ثبت سفارش می توانید از طریق تماس با همکاران واحد فروش ما، موارد فوق را پیگیری نمایید.