فروش چسب گرانول فرست

فروش چسب گرانول فرست با قیمت مناسب

,

فروش چسب گرانول فرست در زمینه صنایع چوب و ام دی اف متداول است. این چسب که نوعی چسب حرارتی یا گرما ذوب می باشد، برای چسباندن نوار پی وی سی بر روی لبه های MDF مورد استفاده قرار می گیرد. چسب گرانول فرست با کیفیت بی نظیر تحت لیسانس ایتالیا در ایران تولید می شود. فروش چسب گرانول فرست با قیمت مناسب از طریق مجموعه ما انجام می شود. جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش این محصول و انواع چسب های حرارتی می توانید با کارشناسان واحد فروش گروه بازرگانی بازود تماس حاصل فرمائید.

چسب های گرما ذوب – حرارتی

همانطور که می دانید امروزه انواع مختلفی از چسب ها با ساختار و مواد اولیه متفاوت وجود دارند که برای کاربردهای بخصوص ساخته می شوند. گروه چسب های گرما ذوب یا حرارتی از پرکاربردترین چسب های صنعتی هستند که انواع مختلفی دارند. چسب های حرارتی از اتیل وینیل استات (EVA) تولید می شوند. این ماده بصورت جامد عرضه و بصورت مایع مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع طی فرآیندی، این چسب ها با دریافت حرارت به حالت مذاب درآمده و پس از اعمال بر نقاط مورد نظر و سر شدن، اتصال را پدید می آورند. چسب های حرارتی درانواع مختلف بالشی، میله ای، بلوری و … تولید می گردند.

فروش چسب گرانول فرست

چسب گرانول چیست؟

چسب گرانول حرارتی نوعی چسب گرماذوب است که به شکل بلور تولید می شود. این نوع چسب به لحاظ فرمول شیمیایی و درجه خلوص، انواع مختلفی دارد. چسب های گرانول کاربردهای گوناگونی در صنعت دارند. به عنوان مثال در صنعت چاپ و صحافی، چوب و ام دی اف، مبلمان، بسته بندی مواد غذایی، داروسازی، صنایع کارتن سازی و … از چسب گرانول حرارتی استفاده  استفاده می شود. در ادامه به یکی از پرکاربردترین انواع چسب گرانول، به نام چسب گرانول PVC و یکی از برندهای مطرح آن می پردازیم.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]فروش چسب گرانول در انواع مختلف از طریق مجموعه ما انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۲۰۶۵۳۳۶۴ تماس حاصل فرمایید.[/box]

چسب گرانول پی وی سی فرست (FIRST)

چسب گرانول پی وی سی یکی از انواع چسب های گرانول حرارتی است که مخصوص چسباندن نوارهای پی وی سی بر روی لبه های MDF می باشد. این نوع چسب توسط دستگاه های مخصوص نوار زن اعمال می شود. فرست یکی از برندهای شناخته شده چسب گرانول پی وی سی می باشد که در کشور ما تحت لیسانس ایتالیا با بهترین کیفیت تولید می گردد. برای آماده شدن چسب گرانول فرست می بایست تحت دمای ۱۹۰ تا ۲۱۰ درجه سانتی گراد گرم شده و پس از تغییر حالت از جامد به مایع، مورد استفاده قرار گیرد.

فروش چسب گرانول فرست

مزایای چسب گرانول فرست

 • وزن کم
 • کاربرد آسان
 • کم بو
 • عدم آلودگی محیط زیست
 • سرعت بالای تولید
 • قابلیت بازیافت ضایعات
 • بدون خطر آتش سوزی
 • امکان ذوب شدن مجدد پس از سرد شدن
 • سرعت اجرای بالا
 • مقاومت کشسانی بالا
 • قدرت چسبندگی عالی و …

فروش چسب گرانول فرست

بسته بندی چسب گرانول فرست

بسته بندی انجام شده جهت فروش چسب گرانول فرست بصورت سطل های فلزی ۲۵ کیلویی می باشد.

درمورد چسب گرانول حرارتی بیشتر بدانید…

چسب گرانول حرارتی که در صنعت چوب و MDF استفاده می شود، دارای دو مدل دور بالا و دور پایین است. نوع دور بالا در دستگاه های صنعتی بزرگ با سرعت نوار زنی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. مدل دور پایین چسب گرانول حرارتی نیز در دستگاه های خم زن یا کارگاهی کوچک کاربرد دارد. دستگاه های چسب زن در مدل های مختلف مناسب کاربردهای متنوع طراحی و ساخته می شوند.