خرید رنگ کوره ای مایع

خرید رنگ کوره ای مایع Anti UV به قیمت درب کارخانه

,

خرید رنگ کوره ای مایع اغلب توسط تولید کنندگان و سازندگان لوازم خانگی، کابینت، قطعات خودرو و … انجام می شود. این نوع رنگ از مقاوم ترین رنگ های صنعتی می باشد که در حوزه های مختلف کاربرد دارد. در این مطلب با ویژگی ها و همچنین نحوه خرید رنگ کوره ای مایع آشنا می شویم.

رنگ کوره ای و انواع آن

رنگ کوره ای یکی از پر مصرف ترین رنگ های صنعتی می باشد که بدلیل میزان سختی بالا و دارا بودن استحکام کافی، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ پس از اعمال بر روی سطح قطعه، نیاز به حرارت دارد تا خشک شده و به درجه سختی مورد نظر برسد. رنگ های کوره ای در نوع مختلف تولید می شوند. نوع اول بصورت پودری می باشد که با نام رنگ پودری الکترواستاتیک نیز شناخته می شود. رنگ کوره ای پودری توسط دستگاه های پاشش مخصوص بر روی سطح پاشیده می شود و سپس در کوره پخت رنگ سخت و خشک می گردد. نوع دیگر رنگ کوره ای بصورت مایع می باشد. رنگ کوره ای مایع با استفاده از پیستوله، کمپرسور و … بر روی سطح اعمال و بصورت مشابه در کوره قرار می گیرد.

خرید رنگ کوره ای مایع

تولید رنگ کوره ای مایع Anti UV

رنگ های کوره ای مایع با خواص و ویژگی های متنوعی تولید می گردند. رنگ تولیدی مجموعه ما در کنار خواص عمومی رنگ های کوره ای از خاصیت Anti UV بهره مند می باشد. این رنگ ها در فام های مختلف تولید می شوند و در مقابل اشعه خورشید پایدارند. از همین رو قطعات رنگ شده با این نوع رنگ کوره ای در معرض نور خورشید تغییر رنگ نمی دهند. همچنین حفظ استحکام در برابر اشعه UV موجب افزایش طول عمر قطعه می گردد.

ویژگی های رنگ کوره ای مایع Anti UV

  • مقاومت در برابر اشعه یو وی
  • پوشش یکنواخت
  • ضخامت ایده آل
  • ضربه پذیری
  • مقاوم در برابر خراش
  • مقاوم در برابر خوردگی
  • افزایش طول عمر قطعات

خرید رنگ کوره ای مایع

کاربرد رنگ کوره ای مایع Anti UV

به دلیل ویژگی آنتی یو وی، این رنگ برای قطعاتی که بصورت مداوم در معرض تابش نور خورشید قرار دارند، گزینه ای ایده آل به شمار می رود. از جمله مهمترین کاربرد های رنگ کوره ای مایع آنتی یو وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پوشش ادوات کشاورزی
  • پوشش قطعات خودرویی
  • تجهیزات نظامی و …

نحوه اعمال رنگ کوره ای مایع Anti UV

به طور کلی برای اعمال هر گونه رنگ بر روی سطوح، ابتدا باید سطح کار کاملا عاری از آلاینده ها، رنگ های قدیمی، زنگار، چربی، گرد و غبار و … گردد. اعمال رنگ کوره ای با روش های غوطه وری، پاششی یا با استفاده قلمو انجام می شود. پس از اینکه سطح قطعه کاملا رنگ آمیزی شد، ابتدا می بایست کوره را تا دمای ۵۰ درجه سانتی گراد گرم نموده و قطعه را داخل کوره قرار دهید. با افزایش دمای کوره تا ۱۴۰ الی ۱۶۰ درجه، رنگ اعمال شده ظرف مدت ۲۰ دقیقه خشک و سخت می گردد.

خرید رنگ کوره ای مایع Anti UV

تولید رنگ کوره ای مایع Anti UV در مجموعه ما با استفاده از پیشرفته ترین فرمولاسیون و مواد اولیه صورت می گیرد. قیمت رنگ کوره ای برای هر فام متفاوت می باشد. چرا که نوع پیگمنت به کار رفته در آن با یکدیگر تفاوت دارد. اما مجموعه ما فروش رنگ کوره ای را با قیمت تمام شده مواد اولیه و در واقع با همان قیمت کارخانه انجام می دهد. جهت خرید رنگ کوره ای مایع Anti UV با قیمت درب کارخانه کافیست با کارشناسان واحد فروش بازود تماس حاصل فرمایید.