لیست قیمت پخش اسپری رنگ گلریز

لیست قیمت پخش اسپری رنگ گلریز

,

لیست قیمت پخش اسپری رنگ گلریز بصورت مداوم در این مقاله بروزرسانی می شود. قیمت این محصول تحت تاثیر نوسانات ارز در کشور، دستخوش تغییر می گردد. بنابراین جهت اطلاع از قیمت بروز می توانید به سایت ما مراجعه یا با کارشناسان مجموعه بازود تماس حاصل فرمائید.

لیست قیمت اسپری رنگ گلریز

آخرین قیمت اسپری رنگ گلریز در تاریخ 31 فروردین ماه 1402 اعلام شده است. لازم به ذکر است قیمت های مندرج در جدول زیر، قیمت پایه می باشد و بسته به میزان خرید شما، شامل درصد تخفیف می شود. جهت اطلاع از میزان خرید با شماره تماس های موجود در سایت تماس گرفته و حجم خرید خود را اعلام نمائید.

لیست قیمت اسپری رنگ گلریز

اسپری رنگ گلریز

اسپری رنگ ها ترکیب رنگ و گاز هستند که بصورت فشرده داخل قوطی های استوانه ای شکل، پر می شوند. به دلیل کاربری آسان و عدم نیاز به تجهیزات، استفاده از این مدل رنگ ها، بسیار رایج است. بخصوص برای مصارف خانگی و استفاده برای متراژهای کوچک به راحتی می توان از اسپری رنگ بجای رنگ های دیگر استفاده کرد. علاوه بر این، برای استفاده از اسپری رنگ، به هیچگونه حلالی نیاز نیست و مستقیما میتوان آن را روی سطوح اعمال کرد. اسپری رنگ گلریز در قوطی هایی به حجم 300 میلی لیتر و در بسته بندی های 24 عددی تولید می شود.

اسپری رنگ الوان گلریز

انواع اسپری گلریز

اسپری رنگ گلریز از نظر نحوه عملکرد و کاربرد، انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

از نظر نحوه عملکرد، شامل انواع مات، نیمه براق، براق و بسیار براق هستند. همچنین از نظر کاربرد موارد زیر را شامل می شود:

 • اسپری الوان، سفید و مشکی
 • اسپری متالیک
 • اسپری ضدزنگ
 • اسپری کلیر
 • اسپری چسب
 • اسپری شیشه مات کن

انواع رنگ اسپری گلریز

اسپری الوان، سفید و مشکی

همانطور که می دانید الوان به معنای رنگارنگ است. رنگ های مختلف از قبیل قرمز، زرد، سبز، آبی، نارنجی و … بصورت گروهی با نام الوان شناخته می شوند. رنگ های الوان، سفید و مشکی کاربردهای وسیعی دارند و پرمصرف ترین ها در دنیای اسپری رنگ هستند.

اسپری متالیک

رنگ های متالیک شمال نقره ای، مسی و طلایی است. البته بنا به نوع سفارش مشتری می توان بعنوان مثال آبی متالیک نیز تولید نمود. اما بصورت روتین تنها این سه رنگ در گروه رنگ های متالیک قرار می گیرند.

اسپری رنگ متالیک گلریز

اسپری ضدزنگ

اسپری ضدزنگ جهت جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی سطوح به کار می رود. اسپری ضد زنگ در دو فام طوسی و اخرایی تولید می شود.

اسپری ضد زنگ گلریز

اسپری کلیر

اسپری کلیر یا لاک، همینطور که از نامش پیداست، بصورت پوششی کاملا بی رنگ و شفاف روی سطح را می پوشاند. استفاده از این مدل اسپری، سطحی براق و یکدست را پدید می آورد ک جلوه ای خاص و درخشان دارد.

اسپری کلیر گلریز

اسپری چسب

اسپری چسب یا اسپری اعلامیه یکی از پرمصرف ترین انواع چسب ها است. خشک شدن سریع، صرفه اقتصادی و استفاده آسان باعث شده برای چسباندن سطوح مختلف بتوان از این اسپری استفاده کرد.

اسپری چسب گلریز

اسپری شیشه مات کن

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید سطوح شیشه ای را از معرض دید خارج کنید. برای این کار اغلب استفاده از روکش های پشت چسب دار به ذهنمان می آید. اما نصب این برچسب ها چندان آسان نیست و دردسرهای خاص خودش را دارد. سایز کردن روکش با ابعاد شیشه، تراز کردن و از همه مهمتر نصب روکش بدون ورود هوا از مشکلات استفاده از این نوع برچسب ها می باشد. اما روشی بسیار آسان تر نیز وجود دارد. شما به راحتی می توانید از اسپری شیشه مات کن به جای روکش های پشت چسب دار استفاده کنید.

مزایای استفاده از اسپری رنگ گریز

 • تسریع در انجام کار
 • داشتن سطحی یکدست و زیبا پس از رنگ آمیزی
 • میزان پوشش بالا
 • استفاده آسان
 • زمان خشک شدن بسیار کوتاه
 • عدم نیاز به ابزار و تجهیزات
 • مقاوم در برابر عوامل محیطی
 • تسهیل در رنگ آمیزی سوراخ ها و حفره ها

کاربرد اسپری رنگ گلریز

بیشترین میزان مصرف اسپری رنگ ها برای کارهای هنری می باشد. این محصول بر روی سطوح مختلف قابل استفاده است. از همین رو بسیاری از افراد برای تنوع یا ترمیم رنگ وسایل قدیمی از این اسپری ها استفاده می کنند. در ادامه به بعضی از کاربردهای اسپری رنگ اشاره می کنیم:

 • قابل استفاده برای امور هنری
 • قابل استفاده در امور صنعتی
 • دکوراسیون منزل و محل کار
 • استفاده جهت ترمیم سطوح آسیب دیده

کاربرد اسپری رنگ گلریز

نحوه استفاده از اسپری رنگ گلریز

 1. ابتدا محلی که قرار است با استفاده از اسپری رنگ، رنگ آمیزی کنید را کاملا تمیز کنید.
 2. سطح می بایست عاری از گرد و غبار باشد.
 3. برای اینکه در نهایت سطحی یکنواخت به دست آورید، قوطی اسپری را به خوبی تکان دهید. این کار را تا زمانی که ساچمه فلزی بصورت روان در قوطی به حرکت در آید، ادامه دهید.
 4. قوطی را در فاصله 30 سانتی متری از سطح قطعه نگه داشته و نازل را فشار دهید.
 5. برای استفاده از اسپری رنگ از دستکش استفاده کنید.
 6. اعمال رنگ را تا جایی که پوششی کامل سطح را فراگیرد ادامه دهید.
 7. در صورتی که اسپری به صورت کامل تخلیه نشد، پس از اتمام کار قوطی را وارونه بگیرید و اسپری کنید. این کار باعث می شود خروجی نازل تمیز شده و برای استفاده بعدی مسدود نشود.
 8. در صورت نیاز به پوشش ضخیم تر می توانید 24 ساعت پس از اعمال رنگ اولیه، مجددا این کار را تکرار کنید.