فروش عمده چسب حرارتی

قیمت فروش عمده چسب حرارتی صنعتی و معمولی

,

فروش عمده چسب حرارتی صنعتی و معمولی در شهر های بزرگ کشور مانند تهران، اصفهان، شیراز انجام می شود. چسب های حرارتی تفنگی در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند. در خصوص بهترین مارک چسب حرارتی می توان به جانسون، کینگ، هومن کالا و شمال اشاره نمود. قیمت فروش چسب حرارتی بسته به اینکه خرید عمده یا تکی آن، متفاوت می باشد.

انواع چسب حرارتی تفنگی

همانطور که می دانید چسب های حرارتی برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این چسب ها از طریق قرار گرفتن در تفنگ مخصوص و اتصال به برق، تا دمای معینی گرم شده و شروع به ذوب شدن می کنند. پس از اعمال بر نقاط مورد نظر و پایین آمدن دما، چسب سرد شده و اتصال را برقرار می کند. چسب های حرارتی به دو شکل در بازار موجود می باشند. نوع اول به صورت شفاف و نوع دوم به صورت زرد یا شیری رنگ تولید می شوند. چسب حرارتی شفاف یا معمولی به منظور کاربردها و مصارف عمومی و چسب حرارتی زرد برای مصارف صنعتی استفاده می شوند. در واقع قدرت چسبندگی چسب حرارتی صنعتی بسیار بالاتر از چسب حرارتی معمولی می باشد. از لحاظ سایز نیز چسب های حرارتی تفنگی دارای دو سایز کوچک (قطر ۷ میلی متر) و بزرگ (قطر ۱۱ میلی متر) هستند.

فروش عمده چسب حرارتی

بهترین مارک چسب حرارتی

در حال حاضر مارک ها و برندهای مختلفی برای این چسب در بازار وجود دارند. برخی از مارک های چسب حرارتی وارداتی و برخی دیگر تولید ایران می باشند. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که متاسفانه تعدادی از تولیدکنندگان داخلی نمونه های تقلبی از برندهای خارجی را با کیفیت پایین و همان نام به بازار عرضه می کنند. بنابراین هنگام خرید چسب حرارتی می بایست به این نکته نیز توجه شود. اما درخصوص بهترین مارک چسب حرارتی تفنگی می توان موارد زیر را نام برد:

  • جانسون (Janson)
  • کینگ (King)
  • هومن کالا (Houman Kala)
  • شمال (Shomal)
  • ثنا ملت (Sana Melt)

قیمت عمده چسب حرارتی

قیمت چسب حرارتی بسته به نوع برند و حجم خرید متفاوت می باشد. همچنین با توجه به نوسانات ارزی، ارائه قیمت قطعی برای محصولات ناممکن است. چرا که قیمت چسب های حرارتی وارداتی وابسته به قیمت دلار می باشد. از طرفی تامین مواد اولیه چسب های ایرانی نیز از خارج از کشور صورت می گیرد. اما به طور کلی قیمت عمده چسب حرارتی به ازای هر کیلو بین ۵۵۰٫۰۰۰ تا ۸۳۰٫۰۰۰ ریال است. قیمت ها بر اساس نوع چسب (صنعتی یا معمولی) و سایز آن تعیین می گردد. شایان ذکر است چسب های حرارتی علاوه بر نوع تفنگی انواع دیگری نیز دارند. این نوع چسب ها که به چسب های گرما ذوب نیز موسوم اند، به شکل گرانول و قالبی تولید می شوند. تولید چسب گرما ذوب برای کاربردهای مختلف در صنایع چوب، صحافی، بهداشتی و … انجام می شود.

فروش عمده چسب حرارتی

چسب حرارتی از کجا بخرم ؟

اغلب افرادی که به دنبال خرید چسب حرارتی هستند، این سوال را می پرسند. چرا که چسب های حرارتی تفنگی در اغلب فروشگاه ها یافت می شود. فروش چسب حرارتی معمولی (شفاف) از طریق فروشگاه های لوازم التحریر، لوازم خیاطی و … و همچنین فروش چسب حرارتی صنعتی (زرد) از طریق فروشگاه های ابزار آلات و یا رنگ و چسب انجام می شود. البته این فروشگاه ها عرضه چسب حرارتی را بصورت جزئی و تکی انجام می دهند و برای خرید عمده این محصولات می بایست به مرجع فروش آن مراجعه کرد.

خرید چسب حرارتی عمده

خرید چسب حرارتی عمده اغلب از سوی صنعتگران انجام می شود. با توجه قابلیت ها و همچنین آسان بودن نحوه استفاده ازچسب های حرارتی، صنایع مختلفی از این محصول استفاده می کنند. خرید عمده این چسب را می توانید از طریق مجموعه ما با مناسب ترین قیمت انجام دهید. گروه بازرگانی بازود انواع برندهای چسب حرارتی را به صورت عمده عرضه می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر کافیست با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

فروش عمده چسب حرارتی

عمده فروش چسب حرارتی در اصفهان و تهران

مراکز فروش متعددی نسبت به فروش چسب های حرارتی اقدام می نمایند. اما مجموعه ما علاوه بر پوشش دهی شهرهای بزرگ کشور همچون تهران، اصفهان و … امکان ارسال محصول به سراسر کشور را دارد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از شرایط فروش عمده چسب حرارتی و سایر محصولات با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.