فروش رنگ صنعتی پلی یورتان

فروش رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی با قیمت مناسب

, ,

فروش رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی با مناسب ترین قیمت از طریق مجموعه ما امکان پذیر می باشد. رنگ های صنعتی اغلب جنبه محافظتی دارند و برای سازه های فلزی به کار می روند. انتخاب نوع رنگ بر اساس شرایط محیطی و جوی محل مورد نظر انجام می شود. چنانچه قصد خرید رنگ صنعتی را دارید، ابتدا می بایست نوع رنگی که برای سازه یا قطعه مناسب است را گزینش نمایید. جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی می توانید با کارشناسان مجموعه بازود ارتباط برقرار نمایید.

معرفی رنگ های صنعتی

رنگ های صنعتی دسته ای از رنگ ها و پوشش ها با فرمول شیمیایی خاص هستند که برای شرایط سخت محیطی فرموله و طراحی می گردند. با توجه به اینکه رنگ های ساختمانی در نواحی بد آب و هوا و همچنین محیط های در معرض مواد شیمیایی، استحکام و مقاومت چندانی ندارند، گروه رنگ های صنعتی پدید آمدند. این دسته از رنگ ها، به عنوان پوششی مقاوم و با دوام از سازه در برابر انواع عوامل شیمیایی، اشعه ماوراء بنفش خورشید و … محافظت می نمایند. رنگ های صنعتی اقسام متنوعی دارند. از پر کاربردترین رنگ های صنعتی می توان به رنگ کوره ای، رنگ مقاوم حرارتی، رنگ اپوکسی و رنگ پلی یورتان اشاره کرد.

فروش رنگ صنعتی پلی یورتان

رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی

رنگ های صنعتی پلی یورتان (پلی اورتان) و اپوکسی مهمترین پوشش ها در خانواده رنگ های صنعتی می باشند. این رنگ ها به صورت دو جزئی تولید می گردند. رزین اپوکسی جزء اول و هاردنر پلی آمین، جزء دوم را تشکیل می دهد. جهت استفاده از این نوع رنگ ها می بایست جزء اول و دوم به خوبی با هم مخلوط و حداکثر ظرف مدت ۵۰ تا ۱۲۰ دقیقه بر روی سطح اعمال گردند. خشک و سخت شدن این نوع رنگ ها از طریق واکنش میان اجزا تشکیل دهنده انجام می شود. پس از اتمام فرآیند خشک شدن، بسته به نوع رنگ اعمال شده، فیلمی مقاوم با ضخامت ۳۰۰ تا ۸۰۰ میکرون سطح را می پوشاند.

توجه

جهت مشاوره در رابطه با خرید محصول و همچنین اطلاع از شرایط فروش رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی می توانید با کارشناسان مجموعه بازود ارتباط برقرار نمایید.

مراحل اجرای رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی

  1. پاکسازی سطوح از آلودگی و گرد و غبار
  2. اعمال لایه آستری با استفاده از واش پرایمر و آستر اپوکسی
  3. اعمال لایه میانی با استفاده رنگ میانی اپوکسی
  4. اعمال لایه نهایی با استفاده از رنگ رویه اپوکسی یا پلی یورتان

فروش رنگ صنعتی پلی یورتان

تشریح مراحل اجرای رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی

دقت در اجرای رنگ و پوشش های صنعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که در صورت سهل انگاری در مراحل مختلف، پوشش نهایی از دوام و کیفیت چندانی برخوردار نخواهد بود.

  • نکته ای که در ابتدا باید به آن توجه شود، جنس قطعه است. در صورتی که جنس فلز گالوانیزه باشد، رنگ بر روی آن چسبندگی ندارد. برای رفع مشکل می بایست ابتدا لایه واش پرایمر روی آن اعمال شود. واش پرایمر لایه ای بی رنگ و بسیار نازک می باشد که مقدار کمی از آن سطح گسترده ای را پوشش می دهد. در صورتی که قطعات گالوانیزه نباشند این مرحله قابل حذف است.
  • لایه بعدی آستری می باشد که می تواند از جنس اکسید آهن یا زینک ریچ باشد. با توجه به شرایط آب و هوایی محیط نوع آستری انتخاب می شود. لایه میانی توسط رنگ میانی اپوکسی اعمال و لایه نهایی نیز با استفاده از رنگ اپوکسی یا پلی یورتان اجرا می گردد.
  • در صورتی که سازه در معرض نور خورشید باشد، لایه نهایی می بایست پلی یورتان انتخاب شود. چرا که رنگ اپوکسی در برابر نور خورشید مقاومت بالایی ندارد و دچار آسیب می گردد.

فروش رنگ صنعتی پلی یورتان

نحوه فروش رنگ صنعتی پلی یورتان و اپوکسی

مجموعه ما در زمینه فروش رنگ صنعتی و پوشش های محافظتی فعالیت دارد. شما مشتریان گرامی می توانید پیش از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت و همچنین دریافت مشاوره در خصوص نوع محصولات انتخابی اقدام فرمایید. کارشناسان مجموعه بازود آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.