فروش عمده چسب پی وی سی

مرکز فروش عمده چسب پی وی سی

,

فروش عمده چسب پی وی سی در صنف لوله و اتصالات پلیمری رایج است. این چسب که به چسب پلیکا نیز معروف است جهت اتصال لوله های پلیکا مورد استفاده قرار می گیرد. فروش انواع چسب پی وی سی فشار ضعیف و فشار قوی با برندهای مختلف از طریق مجموعه بازود انجام می شود. جهت آشنایی با این محصول و همچنین اطلاع از نحوه فروش این محصول با ما همراه باشید.

معرفی چسب پی وی سی (PVC)

چسب پی وی سی نوعی چسب با ساختار پلیمری می باشد. در واقع رشته های پلیمری به کمک پیوند های کووالانسی مجموعه ای واحد به نام چسب را تشکیل می دهند. چسب های PVC یا چسب آب بندی لوله، در ساختار خود علاوه بر پلیمر های پلاستیک، غلظت دهنده و پایدار کننده نیز دارند. یکنواخت و ویسکوز بودن ساختار چسب، معیاری برای استاندارد بودن آن می باشد.

فروش عمده چسب پی وی سی

نحوه عملکرد چسب پی وی سی

چسب های پی وی سی یک جوش سرد میان اتصالات پدید می آورند و این امر به دلیل ماهیت ساختاری این چسب است. در ساختار چسب پی وی سی چندین حلال استفاده می شود که هر یک قدرت و سرعت تبخیر متفاوتی با هم دارند. هنگام اتصال لوله ها، با اعمال چسب پلیکا، محل اتصال توسط چسب ذوب می شود. در این نقطه یک جوش سرد به وحود آمده و اتصال را یکپارچه می کند. به دلیل مکانیزم عملکرد این چسب، نمی توان برای لوله های ضعیف و نازک از آن استفاده نمود. چرا که ممکن است کل لوله طی فرآیند، حل شده و از بین برود.

مزایای استفاده از چسب PVC

به دلیل اینکه استفاده از چسب های PVC اتصالی مطلوب میان لوله ها پدید می آورد، روشی استاندارد به شمار می رود. علاوه بر ایجاد اتصال قوی می توان مزایای دیگری را نیز برای این محصول در نظر گرفت:

 • مقاومت در برابر رطوبت و آب
 • آب بندی لوله ها
 • پایداری در برابر محیط اسیدی
 • مقرون به صرفه بودن
 • استفاده آسان و کم هزینه
 • دامنه کاربرد گسترده و …

فروش عمده چسب پی وی سی

پر فروش ترین چسب های پی وی سی در بازار

چسب های پس وی سی با برندهای متنوعی تولید و عرضه می شوند. برندهای مختلف به لحاظ کیفی با هم متفاوت اند. برخی از برندهای چسب PVC دارای بوی بسیار نامطبوعی می باشند که می تواند به مجاری تنفسی آسیب جدی وارد کنند. بنابراین هنگام خرید می بایست این نکته نیز در نظر گرفته شود. همچنین چسب های PVC با کیفیت را می توان با توجه به استانداردهای رعایت شده در تولید آن شناسایی کرد. استاندارد های ISIRI 2002 ،BS-4346 ،ASTMD2564 ،DIN1970 و استاندارد تحقیقات صنعتی ایران در این نوع چسب ها باید رعایت شود. بسته بندی چسب های پی وی سی نیز اغلب به صورت تیوپ های ۵۰ و ۱۰۰ گرمی و همچنین قوطی های ربعی ۲۵۰ گرمی می باشد. از پر فروش ترین چسب های پی وی سی در بازار می توان به تارگت، تارنیت، تانگیت، تانجیت، تایگر، ترکش و … اشاره نمود.

نحوه استفاده از چسب پی وی سی

 1. ابتدا لوله یا اتصالاتی که قرار است به یکدیگر متصل شود را کاملا تمیز و خشک کنید.
 2. چسب را به سطح هر دو لوله اعمال نمایید.
 3. ۱۵ تا ۳۰ ثانیه فرصت دارید تا لوله ها را در محل دقیق خود قرار دهید.
 4. بدون اعمال فشار، لوله ها را نگه دارید تا جوش ایجاد شود.
 5. از اعمال فشار بیش از حد به لوله ها و محل جوش خودداری کنید.

فروش عمده چسب پی وی سی

مرکز فروش عمده چسب پی وی سی

مجموعه ما یکی از مراکز اصلی فروش انواع چسب های پی وی سی و سایر انواع چسب های ساختمانی و صنعتی در سطح کشور می باشد. جهت دریافت مشاوره و اطلاع از شرایط فروش چسب گرم صحافی و بسته بندی، انواع چسب های گرانول، چسب های فوری صنعتی و همچنین انواع چسب پی وی سی با قیمت مناسب می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.