چسب چوب شمال 600

چسب چوب شمال | لیست قیمت انواع چسب چوب گالن ، کیلویی ، نیم کیلویی شمال

,

چسب چوب شمال یکی از بهترین انواع چسب چوب در ایران می باشد. این محصول در بسته بندی های مختلف از ۵۰ گرمی تا ۲۲٫۵ کیلویی عرضه می گردد. در این مطلب ضمن معرفی انواع چسب چوب شمال ، به بررسی مشخصات و همچنین قیمت این محصول می پردازیم. برای خرید و دریافت مشاوره می توانید با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.

معرفی محصول

چسب چوب ، نوعی چسب بر پایه پلیمر وینیل استات است. این چسب کاربردهای فراوانی در صنعت چوب ایران و جهان دارد. چسباندن قطعات چوب با استفاده از این چسب، اتصال مقاوم و با استحکام بالا بوجود می آورد.

درصورتی که هنگام استفاده از چسب چوب، نکات چسباندن رعایت شود، تنها با شکستن اتصال میتوان آن را از هم گسست.

لیست قیمت انواع چسب چوب شمال

قیمت انواع چسب چوب شمال در آبان ماه سال ۱۳۹۹ به شرح جدول زیر می باشد. با توجه به نوسان قیمت ها پیشنهاد می شود قبل از خرید، نسبت به استعلام قیمت قطعی از کارشناسان واحد فورش مجموعه بازود اقدام نمائید.

لیست قیمت چسب چوب شمال

چسب سفید شمال

چسب چوب های شمال در اندازه های متفاوت ۵۰ ، ۶۰ ، ۷۵ ، ۲۲۵ و ۴۰۰ گرمی به چسب سفید معروف هستند. این نوع چسب ها با نام تجاری شماتک تولید و عرضه می شوند.

شماتک چیست؟ چسب‌های چوب پرقدرت شمال که به آن چسب سفید هم گفته می‌شود، با نام تجاری شماتک برای مصارف گوناگون مانند صنایع چوبی، صحافی، کارتن سازی، بسته بندی دخانیات تولید می‌گردد.

چسب های سفید رنگ شمال فرموله شده جهت مصارف عمومی بخصوص چسباندن انواع چوب، کاغذ و مقوا، کارهای دستی، استفاده در مدارس و ادارات هستند. این چسب ها هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی‌کنند. بنابراین کودکان بدون نگرانی می‌توانند از آن استفاده نمایند.

چسب سفید ۵۰ گرمی شمال

این چسب جهت سهولت در مصرف، با تیوپ ۵۰ گرمی و با نازل چشمی عرضه می‌گردد.

قیمت : تماس بگیرید.

چسب سفید ۶۰ گرمی شمال

چسب چوب ۶۰ گرمی شمال به صورت تیوپی عرضه می شود و قابلیت چسبندگی به محدوده وسیعی از مواد گوناگون را دارد. این چسب بعد از خشک شدن ، فیلمی شفاف و با استحکام بالا را تشکیل می دهد.

قیمت : تماس بگیرید.

چسب سفید ۷۵ گرمی شمال

این چسب با بسته بندی زیبا و شکیل تولید و عرضه می گردد و در زمینه بسته بندی، نجاری، صنعت کفش و … کاربرد دارد.

قیمت :تماس بگیرید.

چسب سفید ۲۲۵ گرمی شمال

این چسب با بسته بندی مشابه چسب ۷۵ گرمی با ابعاد ۶٫۴*۱۶*۱۶ ميلي ‌متر طراحی و تولید می گردد و مصارف گوناگونی دارد.

قیمت : تماس بگیرید.

چسب سفید 225 گرمی شمال

چسب سفید شمال مدل فیکسوباند ۴۰۰  گرمی

این چسب با بسته بندی خاص و منحصر به فرد ۴۰۰ گرمی عرضه می‌گردد. چسب سفید فیکسوباند شماتک، به صورت چند کاره برای صنایع چوبی، کارهای دستی، کارهای عمومی مانند مدارس، اداری و خانگی مناسب است و دارای چسبندگی فوق العاده است.

قیمت : تماس بگیرید.

چسب سفید شمال مدل فیکسوباند

چسب چوب وفا

چسب چوب شماتک وفا نیز یکی دیگر از چسب های اقتصادی بر پایه پلی وینیل استات است که برای کارهای نجاری مناسب است. این چسب دو نوع نیم کیلویی و یک کیلویی عرضه میشود و برای چسباندن چوب و سایر مواد سلولزی مناسب می باشد.

قیمت چسب وفا نیم کیلویی : ۱۵٫۰۰۰ تومان

چسب چوب وفا

چسب چوب ۷۵۰ گرم شمال

این چسب در بسته بندی کوارت (یک لیتری) با وزن خالص ۷۵۰ گرم و در کارتن های ۲۴ عددی تولید می گردد. درب این محصول پیچی بوده و برای کاربردهای خانگی یا کارگاه های صنایع دستی توصیه می گردد.

قیمت چسب شمال ۷۵۰گرمی : ۲۱٫۶۰۰ تومان 

چسب چوب گالن ۴کیلوگرم شمال

این چسب در بسته بندی ۴ کیلو و بصورت گالن تولید و عرضه میگرد. کاربرد این چسب در قسمت داخلی درها و در لایه‌های پوششی الوار و تخته‌ ها و همچنین در ساخت درب‌های نسوز لمینیت، مبلمان و هواپیما می باشد.

قیمت : ۱۰۴٫۱۶۰ تومان

چسب چوب دبه  ۲۱٫۵ کیلوگرم شمال

این چسب در دبه های مقام، با وزن خالص ۲۱٫۵ کیلوگرم عرضه می گردد. این محصول عمدتا در کارگاه تولید مبلمان، نجاری و دکوراسیون داخلی استفاده می گردد.

قیمت : ۵۴۱٫۸۰۰ تومان

چسب چوب خزر

چسب چوب خزر، چسب تولید شده مناسب برای صادرات به کشورهای خارجی است. این چسب در بسته بندی ۷۰۰ گرمی بصورت قوطی و همچنین ۳، ۸ و ۱۷ کیلویی بصورت سطلی تولید می شود.

قیمت : تماس بگیرید.

چسب چوب خزر