خرید رنگ نسوز مشکی

خرید رنگ نسوز مشکی و نقره ای سیلیکونی

,

خرید رنگ نسوز مشکی و نقره ای را از چه طریق می بایست انجام داد؟ انواع رنگ نسوز چیست؟ تحمل حرارتی رنگ نسوز سیلیکونی تا چه حدی است؟ نمایندگی فروش رنگ نسوز سیلیکونی کجاست؟

رنگ نسوز چیست؟

یکی از مشکلاتی که صنایع مختلف با آن مواجه هستند این است که قطعات و سازه ها در مجاورت حرارت دچار آسیب می شوند. یکی از روش های عالی و مقرون به صرفه برای حل این مشکل، استفاده از پوشش های محافظتی می باشد. رنگ نسوز یا مقاوم حرارتی یکی از پوشش های محافظتی است در برابر حرارت از پایداری و استحکام کافی برخوردار بوده و سطح زیرین را در برابر حرارت محافظت می کند. در تولید این نوع رنگ ها از سیلیکون استفاده می شود. به همین دلیل با نام رنگ سیلیکونی یا رنگ نسوز سیلیکونی نیز شناخته می شوند.

خرید رنگ نسوز مشکی

انواع رنگ نسوز سیلیکونی

رنگ های نسوز سیلیکونی بر اساس میزان تحمل دما و حرارت از یکدیگر متمایز می شوند. چرا که برای هر کاربرد رنج دمایی مشخصی تعریف می شود که می بایست قطعه یا قطعات نسبت به آن مقاومت داشته باشند. بر همین مبنا رنگ های نسوز به چند دسته تقسیم می شوند. گروه اول تا دمای ۲۵۰ درجه سانتی گراد، گروه دوم تا ۴۵۰ درجه سانتی گراد و گروه سوم تا ۶۵۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کنند. بنابراین با توجه به دما و شرایطی که در نهایت قطعات و اجزاء در معرض آن قرار می گیرند، نوع رنگ نسوز انتخاب می شود.

کاربرد رنگ نسوز سیلیکونی

رنگ های نسوز سیلیکونی یا مقاوم حرارتی به منظور حفاظت از قطعاتی که به صورت مداوم در معرض حرارت قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع رنگ ها در زمینه های مختلف صنعتی به شرح زیر کاربرد دارند:

 • بدنه دودکش ها و کوره های پخت
 • مبدل های حرارتی
 • لوله های انتقال بخار
 • قطعات خودرویی
 • تجهیزات نیروگاه ها
 • بدنه اجاق گاز
 • بدنه دیگ بخار
 • بدنه بخاری و شومینه
 • بدنه باربیکیو و منقل
 • پوشش رویه انواع مشعل
 • سیستم های گرمایشی تابشی (گرما تاب)

خرید رنگ نسوز مشکی

قیمت رنگ نسوز برای شومینه و بخاری

قیمت رنگ نسوز به نوع و فام آن بستگی دارد. معمولا برای شومینه و بخاری ها از رنگ های نسوز تیره استفاده می شود. این رنگ ها به صورت عمده تولید و در شرایط کنونی کشور، بر اساس نرخ ارز قیمت گذاری می گردند. قیمت خرید رنگ نسوز مشکی و سایر فام ها از ۵۰۰٫۰۰۰ ریال به ازای هر کیلو آغاز می شود. جهت استعلام قیمت عمده هر یک از انواع رنگ نسوز کافیست با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی فروش رنگ نسوز سیلیکونی

با توجه به مصارف صنعتی رنگ نسوز، تولید این محصول طبق سفارش مشتری و به صورت عمده انجام می شود. نمایندگی فروش رنگ نسوز سیلیکونی در برخی از شهر های ایران در حال فعالیت می باشند. اما چنانچه قصد دارید خرید رنگ نسوز را به صورت غیر حضوری انجام دهید، بازرگانی بازود این مزیت را برای شما مشتریان محترم فراهم آورده است. پس از ثبت سفارش به صورت تلفنی یا از طریق همین سایت، کارشناسان مجموعه ما نسبت به بررسی و اعلام هزینه اقدام می نمایند. در صورت تایید مبلغ و واریز وجه، تولید رنگ نسوز بر اساس سفارش انجام و به کلیه نقاط ایران ارسال خواهد شد.

خرید رنگ نسوز مشکی

نحوه خرید رنگ نسوز مشکی و نقره ای

رنگ های نسوز عموما با فام های مشکی و نقره ای تولید می شوند. اما امکان تولید رنگ با فام های مختلف، طبق سفارش مشتری نیز وجود دارد. چنانچه قصد خرید این محصول به صورت عمده را دارید کافیست از طریق مسیرهای ارتباطی مختلف با کارشناسان مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید. شایان ذکر است فروش رنگ صنعتی در انواع مختلف از قبیل اپوکسی، پلی یورتان، پودری، کوره ای و … نیز از طریق مجموعه ما انجام می شود.