فروش چسب پی وی سی تارگت

فروش چسب پی وی سی تارگت با قیمت عمده درب کارخانه

,

فروش چسب پی وی سی تارگت رازی در پخش عمده، از طریق مجموعه ما با قیمت درب کارخانه انجام می شود. چسب تارگت رازی برای اتصال لوله های PVC و UPVC مورد استفاده قرار می گیرد و در بسته بندی های تیوپی و ربعی عرضه می گردد. این چسب یک جوش بسیار مستحکم میان قطعات بوجود می آورد. برای آشنایی بیشتر با این محصول تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. همچنین جهت اطلاع از جزئیات فروش چسب پی وی سی تارگت و استعلام قیمت می توانید با کارشناسان واحد فروش گروه بازرگانی بازود تماس حاصل فرمایید.

روش های چسباندن لوله و اتصالات پی وی سی

لوله های پی وی سی یا همان لوله های پلیکا امروزه کاربردهای مختلفی در صنایع دارند. مهم ترین کاربرد این لوله ها در شبکه های آب رسانی و همچنین سیستم های فاضلاب شهری و صنعتی می باشد. لوله های PVC در انواع و سایز های مختلفی به کار می روند که نیاز است بسته به مسیر، اتصالاتی میان قطعات مختلف آن بوجود آید. اما چه روش هایی برای اتصال لوله های پی وی سی وجود دارد؟ برای این کار از دو روش می توان استفاده نمود:

 1. استفاده از لوله های پوش فیت
 2. استفاده از چسب پی وی سی

فروش چسب پی وی سی تارگت

استفاده از چسب پی وی سی بهتر است یا سیستم پوش فیت؟

در روش اول لوله ها با استفاده از سوکت های تعبیه شده در انتهای قطعات به یکدیگر متصل می گردند و اتصال را پدید می آورند. در روش دوم از چسب های پی وی سی برای ایجاد اتصال استفاده می شود. به این صورت که چسب پس از اعمال بر روی قطعه، مانند یک حلال عمل کرده و دو سر لوله را در خود حل نموده و یک جوش قوی میان آن ها بوجود می آورد. به دلیل بالا بودن هزینه های نصب روش اول، استفاده از چسب PVC برای ایجاد اتصالات لوله های پی وی سی متداول تر است.

معرفی چسب پی وی سی

چسب پی وی سی یک نوع چسب حلال است که در صنعت لوله و اتصالات PVC کاربرد فراوانی دارد. در این نوع چسب از پلی وینیل کلراید (PVC) به عنوان دومین ترموپلاستیک رایج در جهان استفاده می شود.به علت کاهش چشمگیر هزینه ها، چسب پی وی سی برای اتصال لوله ها کاربرد گسترده ای دارد. پس از اتصال قطعات پی وی سی با استفاده از این چسب، یک سیستم تک فاز توسط جوش سرد بوجود می آید که از استحکام بالایی برخوردار است.

فروش چسب پی وی سی تارگت

چسب پی وی سی تارگت

چسب پی وی سی تارگت یکی از قوی ترین چسب های PVC ساخت ایران می باشد. این چسب ساختاری متشکل از پلیمرهای پلاستیکی، غلظت دهنده ها و پایدارکننده ها دارد که در حلال ها حل شده اند. چسب پی وی سی تارگت رازی برای محل های اتصال لوله های پی وی سی نرم یا پلی اتیلن یا پلی پروپیلن در مصارف ساختمانی کاربرد دارد. انواع محل های اتصال مربوط به پروفیل ها و لوله های فاضلاب در زمینه آبرسانی و کشاورزی را می توان توسط این چسب به یکدیگر متصل نمود.

فروش چسب پی وی سی تارگت

چسب PVC تارگت با چه بسته بندی هایی به فروش می رسد؟

چسب پی وی سی رازی به دو صورت متفاوت تیوپی و قوطی فلزی بسته بندی می گردد:

 1. تیوپ ۱۰۰ سی سی
 2. قوطی ۲۵۰ گرمی

مزایای چسب PVC تارگت

 • استحکام بالا
 • کاهش هزینه های نصب
 • مقاوم در برابر آب و رطوبت
 • سهولت روند نصب و اجرا
 • مقاوم در برابر فشارهای داخلی و خارجی
 • پایداری طولانی
 • مقاوم در برابر حرارت و …

فروش چسب پی وی سی تارگت

مرکز فروش چسب پی وی سی تارگت

گروه بازرگانی بازود فروش چسب پی وی سی تارگت را بصورت عمده و با قیمت کارخانه انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۲۰۶۵۳۳۶۴ تماس حاصل فرمایید.