خرید اسپری رنگ دوپلی کالر

خرید اسپری رنگ دوپلی کالر بصورت عمده

,

خرید اسپری رنگ دوپلی کالر را می توانید به سادگی و تنها با یک تماس انجام دهید. گروه بازرگانی بازود نسبت به فروش عمده اسپری رنگ های دوپلی کالر اقدام نموده است. این محصولات در رنگ های مختلف تولید و قابل عرضه می باشند. شما مشتریان گرامی می توانید ضمن انتخاب رنگ های مورد نظر از طریق کاتالوگ رنگ دوپلی کالر، با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس و سفارش خود را ثبت نمائید. در صورتیکه قصد خرید اسپری رنگ دوپلی کالر را دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

اسپری رنگ دوپلی کالر :

اسپری رنگ دوپلی کالر محصولی با کیفیت و قدرت پوشش عالی می باشد که بر پایه رزین اکریلیک تولید می گردد. این نوع رنگ در یک قوطی تحت فشار قرار می گیرد و با فشردن دکمه آن، رنگ به صورت پاششی آزاد می شود. اسپری رنگ دوپلی کالر پوششی صاف و یکنواخت بوجود می آورد. این رنگ بر خلاف بسیاری از رنگ های دیگر سریع خشک است. اسپری رنگ دوپلی کالر را می توان به طور مستقیم روی سطوح فلزی، پلاستیکی و … اعمال نمود.

خرید عمده اسپری رنگ

ویژگی‌‌ های اسپری رنگ‌ دوپلی کالر :

  • خشک‌ شدن کمتر از ۱۰ دقیقه
  • پوشش یکنواخت
  • براقیت عالی
  • استفاده آسان
  • سرعت اجرای بالا
  • امکان رنگ آمیزی حفره ها و شیار ها

خرید اسپری رنگ

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]جهت خرید اسپری رنگ دوپلی کالر بصورت عمده می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۶۵۳۳۶۴ تماس بگیرید.[/box]

کاربرد های اسپری رنگ دوپلی کالر :

از این نوع رنگ می‌توان برای سطوح مختلف از جمله فلز، چوب، شیشه و پلاستیک استفاده کرد. با توجه به کیفیت بالا و براقیت این رنگ، می‌توان از آن برای مصارف خانگی، هنری و صنعتی نیز بهره برد. اسپری رنگ دوپلی کالر مقاومت خوبی در برابر ضربه و خراشیدگی دارد. همچنین ساختار رنگ دوپلی کالر به گونه ‌ای است که از فلزات در برابر زنگ ‌زدگی حافظت می‌کند.

کاتالوگ رنگ دوپلی کالر :

اسپری رنگ دوپلی کالر در انواع رنگ ها تولید می گردد. رنگ بندی این محصول بر اساس جدول رنگ رال می باشد.

کاتالوگ رنگ دوپلی کالر