فروش رنگ کوره ای مایع

فروش رنگ کوره ای مایع به قیمت درب کارخانه

,

فروش رنگ کوره ای مایع در کشور عمدتا بنا به سفارش مشتریان انجام می شود. تولید کنندگان و کارخانه های سازنده لوازم خانگی، در و پنجره، کابینت، اجاق گاز و … از رنگ کوره ای به عنوان پوشش رویه این وسایل استفاده می کنند. فروش این محصول از طریق مجموعه بازود در تمامی نقاط کشور از جمله تهران، کرج، اصفهان، شیراز و … انجام می شود.

رنگ کوره ای مایع و پودری

رنگ های کوره ای به دسته ای از رنگ های صنعتی اطلاق می شود که برای خشک شدن به تجهیزات خاصی از قبیل کوره پخت نیاز دارند. این رنگ ها به دو شکل مایع و پودری تولید می شوند. رنگ های کوره ای مایع مانند انواع دیگر رنگ ها، پس از اختلاط با حلال مخصوص، از طریق پیستوله یا غوطه وری و یا سایر روش ها بر روی سطح اعمال می شوند. رنگ های پودری نیز از طریق تفنگ الکترواستاتیک بر روی سطح پاشیده می شوند. هر دو نوع رنگ پودری و مایع، برای خشک شدن نیاز به دمای کوره دارند. بنابراین پس از اعمال رنگ، قطعات داخل کوره پخت قرار می گیرند و خشک و سخت می شوند.

فروش رنگ کوره ای مایع

ویژگی های رنگ کوره ای

رنگ های کوره ای مایع و پودری ویژگی های بی نظیری دارند که باعث شده کاربردهای فراوانی در صنعت داشته باشند. عمده ترین کاربرد این رنگ ها در لوازم خانگی، کابینت، قطعات خودرو و … می باشد. از جمله ویژگی های رنگ کوره ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طول عمر بالا
  • ضربه پذیری
  • سختی بالا
  • پوشش یکنواخت
  • زیبایی در ظاهر
  • مقاومت در برابر مواد شوینده
  • مقاومت در برابر شرایط جوی نا مساعد و …

رنگ کوره ای کابینت

بی شک می دانید که از سال های دور، کابینت ها با استفاده از رنگ کوره ای پوشش داده می شدند. اما در قدیم، رنگ های کوره ای فقط به شکل مایع تولید می شدند. اما امروزه نوع پودری رنگ های کوره ای نیز وجود دارند و می توانند برای رنگ آمیزی کابینت ها مورد استفاده قرار گیرند. در صورتی که نیازی به ایجاد طرح خاصی بر روی سطح کابینت نباشد، می توان از رنگ کوره ای مایع استفاده کرد. اما در صورتی که سازنده یا مشتری تصمیم به ایجاد طرح و نقش هایی بر روی سطح کابینت ها داشته باشند، از رنگ کوره ای پودری استفاده می شود. چرا که رنگ های پودری الکترواستاتیک انواع مختلفی مانند چرمی، چکشی، متالیک، صدفی و … دارند.

فروش رنگ کوره ای مایع

حلال رنگ کوره ای مایع

رنگ های کوره ای مایع در انواع مختلفی تولید می شوند. از نظر پایه و بیس، رنگ های کوره ای دو نوع آلکیدی و اکریلیک دارند. این محصولات پیش استفاده می بایست رقیق شوند تا به غلظت مطلوب برسند. بنابراین برای رنگ های کوره ای باید از تینر استفاده شود. معمولا تولید کنندگان رنگ کوره ای، تینر مخصوص کوره ای را نیز تولید می کنند. اما برای نوع آلکیدی رنگ کوره ای مایع، از تینر های معمولی ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ نیز می توان استفاده کرد.

کارخانه رنگ کوره ای

کارخانه های بسیاری در کشور وجود دارند که به تولید رنگ کوره ای می پردازند. تعدادی از این کارخانه ها به صورت اختصاصی تنها بر روی تولید رنگ کوره ای مایع تمرکز دارند. برخی دیگر از کارخانه ها نیز علاوه بر تولید و خرید و فروش رنگ کوره ای، سایر رنگ های صنعتی مانند اپوکسی، پلی یورتان، نسوز و … را نیز تولید می کنند. از بزرگترین کارخانه های رنگ کوره ای کشور می توان صنایع رنگ آلتون، امید پترو شرق، صنایع رنگسازی پارلاق، روناس و … را نام برد.

فروش رنگ کوره ای مایع

رنگ کوره ای مایع اصفهان و سایر شهرستان ها

با گسترش و پیشرفت حوزه حمل و نقل و همچنین افزایش حجم خرید و فروش های اینترنتی، نگرانی در خصوص خرید محصولات در شهرهای دور و نزدیک وجود ندارد. از همین رو خرید رنگ کوره ای و سایر انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین جهت سفارش رنگ های کوره ای در اصفهان، کرج، شیراز و سایر نقاط کشور کافیست با کارشناسان مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید.

فروش رنگ کوره ای مایع

گروه بازرگانی بازود علاوه بر فروش رنگ های اپوکسی، پلی یورتان، رنگ های مقام حرارتی (نسوز)، رنگ های ترافیکی و …، در زمینه فروش رنگ کوره ای مایع و پودری نیز فعالیت دارد. چنانچه قصد خرید عمده هر یک از محصولات فوق را دارید، می توانید با استفاده از مسیرهای ارتباطی موجود در سایت، با کارشناسان وحد فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.