قیمت چسب سیلیکون مایر

لیست قیمت چسب سیلیکون مایر در فروش ویژه زمستانه

,

قیمت چسب سیلیکون مایر در فروش ویژه زمستانه گروه بازرگانی بازود با نرخ پایه محاسبه می شود. این محصول ایرانی ساخته شده از مواد درجه یک بوده و با بهترین کیفیت در حال رقابت با انواع برندهای خارجی چسب سیلیکون (آکواریوم) می باشد. در این مطلب ضمن ارائه قیمت چسب سیلیکون مایر ، به معرفی و بررسی ویژگی های آن می پردازیم. شایان ذکر است گروه بازرگانی بازود نسبت به کاهش قیمت کلیه محصولات خود در فروش زمستانه اقدام نموده است. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات کافیست از طریق راه های ارتباطی مختلف با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت چسب سیلیکون مایر MEIER

قیمت چسب سیلیکون مایر در فروش ویژه زمستانه به شرح زیر می باشد:

قیمت چسب سیلیکون مایر

چسب سیلیکون (چسب آکواریوم) چیست؟

چسب سیلیکون نوعی چسب است که در ساختمان خود زنجیره های منظم سیلیکون و اکسیژن دارد. مواد پلیمری موجود در این نوع چسب ها، قدرت چسبندگی را در آن ایجاد کرده و این محصول را به یک درزگیر بسیار قوی تبدیل می کند. به همین دلیل چسب های سیلیکون اغلب برای درزگیری و آب بندی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده عمده از این نوع چسب در ساخت آکواریوم ها، نام چسب آکواریوم را نیز بر سایر اسامی این چسب اضافه نموده است. بر اساس نوع خواص، انواع مختلف چسب سیلیکون تولید می گردد. به عنوان مثال چسب های سیلیکون اسیدی، خنثی، بهداشتی، استوکسی و … نمونه هایی از انواع این نوع چسب می باشند. در ادامه با یکی از بهترین برندهای ایرانی چسب سیلیکون با نام مایر آشنا می شویم.

قیمت چسب سیلیکون مایر

 

قیمت چسب سیلیکون مایر

چسب سیلیکون مایر محصولی ایرانی و ساخته شده از مواد اولیه مرغوب می باشد. این چسب بر پایه استوکسی تولید و برای درزگیری و آب بندی نقاط مختلف مانند درب و پنجره ها، سینک های ظرفشویی، پر کردن منافذ و … مناسب می باشد. همچنین از این محصول برای اتصال قطعات شیشه ای و ساخت آکواریوم های فاقد آبزی نیز استفاده می شود. کیفیت بالای چسب سیلیکون مایر، آن را به محصولی پرمصرف و محبوب تبدیل نموده است.

قیمت چسب سیلیکون مایر

ویژگی های چسب سیلیکون مایر

چسب سیلیکون مایر دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی است و از لحاظ کیفیت، با انواع برندهای خارجی سازنده این محصول برابری می کند. تعدادی از ویژگی های این چسب عبارتند از:

  • مناسب برای مصارف عمومی
  • آب بندی و درزگیری عالی
  • انعطاف پذیری بالا
  • مقاومت در برابر فشار
  • مقاومت در برابر دماهای بالا
  • مقاومت در برابر اشعه UV
  • ضد قارچ و کپک

قیمت چسب سیلیکون مایر

بسته بندی چسب سیلیکون مایر

چسب سیلیکون مایر در بسته بندی هایی با حجم ۲۴۰ گرم تولید و در کارتن های ۲۴ عددی عرضه می گردد.